چرا زبان ترکی استانبولی؟

زبان:

زبان، اولین و مهم ترین ابزار برای برقراری ارتباط بین انسان هاست. در دنیای پیشرفته ی امروز زمان هم مانند زبان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به دلیل گرفتاری و مشغله انسانها، به دنبال سریع ترین راه برای رفع نیاز های خود هستند. مخصوصا برای یادگیری مهارت های زبانی که یکی از مهم ترین راه های ارتباط با جهان پیشرفته امروز است. یکی از زبان هایی که امروزه طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است، زبان ترکی استانبولی می باشد. بسیاری از مردم برای مهاجرت، کار یا سفر به دنبال یادگیری سریع زبان ترکی استانبولی هستند.

تاریخچه زبان ترکی استانبولی:

زبان ترکی استانبولی از خانواده زبان های اغوز (Oghuz) به حساب می آید. امروزه ترکی استانبولی در بخش هایی از فلات مرکزی آسیا و شرق اروپا هم مورد استفاده قرار می گیرد. اما بیشتر افرادی که به زبان ترکی استانبولی صحبت می کنند در کشور ترکیه هستند. زبان ترکی استانبولی  برگرفته از زبان های عربی، فارسی و پس از آنها فرانسه است. البته باید گفت که اصطلاحات زیادی بر الفبای زبان ترکی استانبولی انجام شده است. آتاتورک  کلمات عربی و فارسی و ... را از الفبای ترکی استانبولی حذف نمود و حروف لاتین جایگزین حروف عربی شد. تعداد حروف زبان ترکی استانبولی 29 حرف می باشد.

باید در نظر داشته باشید که بین زبان ترکی آذربایجانی و ترکی استانبولی تفاوتهای اساسی و بنیادی وجود دارد. زبان ترکی استانبولی قواعد و دستور زبان مختص به خود را دارد که آن را از نظر تلفظ و نوشتن واژگان از ترکی آذربایجانی متمایز می کند. ما در آموزشگاه زبان کوکی گیشا با روش ها و متدهای جدید شما را در یادگیری بهتر و سریعتر زبان ترکی استانبولی یاری می دهیم. در آموزشگاه کوکی گیشا سطوح کلاس های ترکی در سه مرحله مبتدی، متوسط و پیشرفته برگزار می شود. توجه اساتید آموزشگاه زبان کوکی گیشا بر اصل اساسی آموزش یعنی خواندن( Okumak)،صحبت کردن (konuşmak)، نوشتن (Yazmak) و گوش کردن (Dinlemek) می باشد.

چرا باید زبان ترکی استانبولی یاد بگیریم؟

هدف ما در آموزشگاه زبان کوکی گیشا، آموزش زبان ترکی در زمان کوتاه اما با کیفیت است.

ما برای اشخاصی که تصمیم به مهاجرت،کار یا سفر دارند، بخش های آموزشی موضوعی را در نظر گرفته ایم که علاوه بر کارآمد بودن، برای زبان آموزان متنوع و جذاب باشد. به طور مثال در اولین اقدام برای زبان آموزانی که قصد مسافرت به ترکیه را دارند بایستی با کلمات اصلی برای سفر به ترکیه آشنا شوند.

در آموزشگاه کوکی گیشا به زبان آموزانی که قصد سفر به ترکیه را دارند به صورت موضوعی تمام اصطلاحات و کلمات ترکی استانبولی مثل فرودگاه، خرید بلیط، هواپیما، رزرو هتل و ...  را با استفاده از صدا و تصویر به زبان آموزان آموزش می دهیم تا در حین یادگیری به ماندگاری طولانی مدت کلمات ترکی استانبولی در ذهن زبان آموز کمک کنیم.

آموزشگاه زبان کوکی در گیشا کار خود را بر اساسی پایه گذاری کرده است که علاقه مندان به یادگیری زبان ترکی استانبولی، این زبان را مفهومی و کاربردی، در زمان کوتاه اما با کیفیت بالا بیاموزند. همچنین در فضای دوستانه و صمیمی در آموزشگاه کوکی در گیشا علاوه بر یادگیری زبان ترکی، وقت و زمان خود را به خوبی بگذرانند.

با آموزشگاه زبان کوکی گیشا با مقاله های بیشتر همراه ما باشید تا با روش تدریس ترکی استانبولی ما بیشتر آشنا شوید.

 

هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.