09371179293
  • 09371179293

ویژگی کلاس بحث آزاد گیشا

   امروزه یادگیری زبان انگلیسی، به امری ضروری برای همگان تبدیل گشته است. وقتی در جمعی هستید ناخودآگاه وقتی صحبت زبان انگلیسی به میان می آید، ساکت ماندن و اظهار فضل نکردن در این مجامع چندان خوشایند نیست. هر زبان آموز باید بر چهار بخش و مهارت زبانی به طور همزمان اشراف داشته باشد: listening (مهارت گوش دادن)، speaking (مهارت صحبت کردن)، writing (مهارت نوشتن) و reading (مهارت خواندن). برای هر یک از این مهارت ها، شیوه و روش خاصی وجود دارد که جهت دانستن این راهکارها فقط کافیست تا با آموزشگاه زبان کوکی گیشا تماس حاصل نموده و پس از تعیین وقت، مشاوره رایگان با متخصصین زبان انگلیسی داشته باشید.

 


یکی از راهکارهایی که برای تقویت مهارت صحبت کردن (speaking) توسط تیم تولید محتوای دپارتمان زبان انگلیسی آموزشگاه زبان کوکی گیشا به شما زبان اموزان عزیز ارائه می شود، شرکت در کلاس بحث آزاد گیشا است. هر چه تا به حال از کلاس های بحث آزاد در ذهن خود دارید دور بریزید تا تعریف جدیدی از کلاس زبان به شما ارائه دهیم. 


ویژگی کلاس بحث آزاد گیشا:
آموزشگاه کوکی با عنایت به نیازهای زبانی فرد زبان آموز، اقدام به برگزاری کلاس های free discussion کرده است. در این کلاس، که با سطح پیشرفته یا advanced برگزار می شود، دوستی و صمیمیت شاخصه ای بارز است که از بدو ورود به مجموعه ملموس و اجتناب ناپذیر است. این عامل سبب میشود تا کلاسها نه تنها در فضای آکادمیک و آموزشگاه، بلکه در فضاهای باز مانند کوه، پارک و یا حتی رستورانها برگزار شود. نکته ی دیگر کلاسهای فری دیسکاشن، حضور زبان آموزان از انواع سنین است. تعامل و تفکر به زبان انگلیسی و موضوعات جالب و درگیر کننده ی کلاس بحث آزاد، هر زبان آموز با هر سنی را مجذوب می کند. 


موضوعات کلاس بحث آزاد گیشا در آموزشگاه زبان کوکی، از پیش به زبان آموزان گفته‌ نمی شود تا از پیش مهیای صحبت کردن نبوده و در آن واحد در کلاس تکلم کنند. این کار هم خلاقیت در صحبت کردن را بالا میبرد و هم بحث موردنظر برای زبان آموزان خسته کننده و یکنواخت نمی‌شود. 
در انتخاب و تعیین زمان کلاس بحث آزاد گیشا، سعی بر این شده است که ساعت معینی از روز انتخاب شود تا برای عزیزانی که از محل کار به آموزشگاه زبان کوکی گیشا برای کلاس بحث آزاد مراجعه می کنند، بتوانند بدون دغدغه در کلاس حضور یابند.

 

استاد شایان بهجتی، عضو بنیاد ملی نخبگان ایران و دانشجوی ارشد آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه علامه طباطبایی، دوره ی بحث آزاد را مدیریت می‌کند‌. استفاده از نیروی جوانی و در عین حال تجربه و تخصص، باعث شده است تا آموزشگاه زبان کوکی گیشا در منطقه ۲ سرآمد باشد.

 

 

دیگر خصیصه ی کلاس بحث آزاد گیشا این است که زبان آموزان درونگرا و کم حرف، به سرعت با سایر زبان آموزان وارد تعامل میشوند و اعتماد بنفس خود را رو به افزایش میبینند، به طوری که اگر در مورد موضوع بحث نظر ندهند، خودشان احساس می کنند که چیزی را از دست داده اند. در بسیاری از موارد، موضوع بحث آزاد همان موضوعی است که زبان آموزان بر آن به توافق رسیده اند و به هیچ عنوان موضوع، تحمیلی و یک طرفه نیست. از طرف دیگر، استاد وظیفه دارد تا با مانور بر روی موضوعات مطرح شده و چالش انگیز کردن آنها، به طراوت هر چه بیشتر کلاس کمک کند.
در کلاس free discussion ، از کتاب خاصی برای تدریس استفاده نمیشود؛ زیرا این کلاس فضایی برای صحبت و بیان آزادانه نظرات است و همانطور که از اسم دوره پیداست، محور کلاس پیرامون بحث های جذای می چرخد.

برای کسب  اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

02188245961

09054830184

هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.