021-88245961
  • 021-88245961

امتحان پی تی ای

   در مقالات قبل فهمیدیم که تست پی تی ای، برخلاف آزمون آیلتس و تافل کاملا توسط کامپیوتر انجام میشود. همین امر سبب شده تا درک متقابلی از طرف داوطلبان آزمون PTE راجع به نحوه ی نمره دهی و چگونگی تشخیص جواب صحیح از غلط صورت نگیرد. همچنین مفاهیمی مانند: آزمون ماک پی تی ای، ساختار امتحان pte، مراکز و سنترهای pte و همچنین مراحل آماده سازی آزمون برای بسیاری از داوطلبین گنگ و مستور است. با آموزشگاه زبان کوکی گیشا همراه شوید تا قبولی آزمون پی تی ای تضمینی گردد.

همانطور که می دانید هر نمره در آزمون پی تی ای بیانگر یک امتیاز مهاجرتی خاص است، بعنوان مثال نمره ی بالای 65 از 90 نمره، 10 امتیاز مهاجرتی و نمره ی بالای 79 از 90 نمره، بیانگر 20 امتیاز مهاجرتی است. پس کار عقلانی این است که تلاش و انرژی خود را برای نمره ی +79 بگذارید. بسیاری از داوطلبان که برای آزمون پی تی ای به کشورهایی نظیر ترکیه، امارات، عراق، و غیره سفر می کنند، پس از امتحان 24 ساعت در کشور مربوطه می مانند تا پس از اعلام نتایج و در صورت مغایرت با نمره ی موردنظر، برای رزرو امتحان مجددا اقدام کنند. همانطور که میدانید پس از 24 ساعت از اعلام نتایج آزمون میتوانید برای رزرو مجدد اقدام نمایید.

دوره ی امتحان پی تی ای تضمینی در آموزشگاه زبان کوکی گیشا به مدت 15 جلسه به طول می انجامد که هر جلسه آموزشی که معادل 90 دقیقه است، بصورت جدا و در یک جدول برنامه ریزی درسی گنجانده شده است. با مراجعه به آموزشگاه زبان کوکی جهت ثبت نام و مشاوره PTE رایگان، این چارت درسی که توسط دپارتمان PTE آموزشگاه کوکی بصورت یک اینفوگرافی تهیه شده است برای ایجاد تصویر ذهنی کاملی از این دوره ارائه می گردد. متریال (material) و منبع آموزشی PTE نیز در آموزشگاه کوکی گیشا، کتابِ در دست چاپ این مجموعه می باشد که تیم تولید محتوای آموزشگاه کوکی اقدام به نوشتن و گردآوری مطالبی پیرامون تمام جنبه های امتحان PTE، اعم از آماده سازی برای آزمون پی تی ای، شناسایی ساختار سوالات و امتحان و همچنین شیوه های پاسخگویی به تست هاست. این کتاب به زبان انگلیسی نوشته شده تا علاوه بر داوطلبین امتحان پی تی ای در ایران، داوطلبین خارجی که قصد گذراندن دوره ی امتحان pte دارند بتوانند از این منبع کامل و جامع آموزشی نهایت استفاده را ببرند.

 

شایان ذکر است این دوره ی پی تی ای تضمینی 15 جلسه ای، برای زبان آموزان با سطح intermediate  و بالاتر است. اگر زبان آموزی به این سطح زبانی نرسیده باشد و داوطلب شرکت در این دوره باشد، میتواند در دوره ها و کلاس های ترمیک و یا خصوصی (در صورت تسریع بخشیدن به روند یادگیری)  شرکت کرده و با استفاده از کمک اساتید و کتابهای American English File به سطح مورد نیاز برای PTE دست پیدا کند.

 

هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.