کلاس های گروهی و خصوصی آیلتس

کلاس خصوصی آیلتس:

همانطور که می دانید، آزمون آیلتس معتبر ترین آزمون زبان عمومی است که متقاضیان این آزمون، مدرک آیلتس خود را برای امر پذیرش و مهاجرت نیاز دارند. اکثر کشورها، چه برای اپلای دانشگاهی و چه جذب مهاجر به نمره 6.5 آیلتس بسنده می کنند. امروزه اما خیلی از عزیزان، به آزمون پی تی ای pte روی آورده اند. اما سوال اصلی این است که بهترین روش آموزش آزمون آیلتس به چه صورت است؟

 

از آنجایی که هر فردی که به دنبال یادگیری زبان انگلیسی است، ویژگی های شخصیتی منحصر به فرد خود را داراست، موسسه زبان کوکی گیشا، امیر آباد، سعادت آباد، ستارخان و آموزشگاه زبان کوکی غرب تهران، با برنامه ریزی فرد به فرد برای هر زبان آموز عزیز، بهترین نقشه راه برای رسیدن به نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس را طراحی می کند. در دوره های خصوصی آیلتس کوکی، هر چهار مهارت اسپیکینگ، ریدینگ، لیسنینگ و رایتینگ با توجه به نقاط ضعف و قوت زبان آموزان عزیز آموزش داده می شود.

علاوه بر آن، مدرسین کارکشته ی آیلتس موسسه زبان کوکی غرب تهران، بهترین آموزشگاه زبان گیشا، در کلاس های مکالمه رویکرد آیلتس، زبان انگلیسی را با رویکرد هدف نهایی آیلتس به زبان آموزان آموزش می دهند.

 

اما آنچه دپارتمان تخصصی آیلتس آموزشگاه کوکی غرب تهران را از سایر آموزشگاه های زبان متمایز می کند، این امر است که در موسسه زبان کوکی اساتید متخصص از مهارت های چهار گانه، بر خوردار هستند.اساتید آیلتس کوکی همگی از فیلتر های علمی بسیاری عبور کرده اند که آنها را زبان زد خاص و عام نموده است.

در کلاس های خصوصی آیلتس موسسه زبان کوکی، اساتید با مطالعه هر روزه آزمون آیلتس و جلسات هفتگی آیلتس محور، این آزمون را به بهترین نحو ممکن آموزش می دهند تا زبان آموزان عزیز بتوانند در حداقل زمان ممکن بیشترین استفاده را از دوره خصوصی آیلتس کوکی ببرند.

مزیت کلاس های خصوصی در قیاس با کلاس های عمومی در این است که در کلاس های خصوصی آیلتس، زبان آموز مورد نظر 100 درصد توجه استاد را در اختیار دارد، کلاس با سرعت مورد نیاز زبان آموز پیش می رود، و همچنین کلاس آیلتس متناسب با نیاز فرد تدوین می شود. علاوه بر آن، با توجه به صلا حدید استاد مورد تایید کوکی، حتی می توان قسمتی از کلاس خصوصی آیلتس را به زبان عمومی با رویکرد آیلتس اختصاص داد. در این صورت، علاوه بر تکنیک های آیلتس، زبان آموز کوکی فرصت این را دارد که با یک تیر دو نشان زده و علم زیبای زبان انگلیسی را هم بیاموزد.

 

یکی دیگر از عوامل برتری دوره های خصوصی آیلتس کوکی بحث کارامدی آن از لحاظ زمانی است. متقاضیان امتحان آیلتس عموما در مضیقه زمانی هستند و مدرک آیلتس خود را در ضرب الاجلی معین خواست دارند. از این رو کلاس های خصوصی آیلتس می توانند در صرف جویی زمان، زبان آموزان را یاری دهند. از آن گذشته، برای دوستانی که زمان مشخصی برای کلاس آمدن ندارند و به دلیل معذوریت شغلی می بایست تایم کلاس خود را عوض کنند، کلاس های خصوصی آیلتس کوکی می تواند گزینه ی خوبی برای آن ها باشد.

جهت مشاوره رایگان با متخصصان آیلتس و پی تی ای آموزشگاه زبان کوکی می توانید با این  شماره ها تماس بگیرید.

02188245961

09054830184

هدف ما آموزش همراه با لذت زبان آموزان است.