آموزش مجازی پی تی ای PTE

آموزش مجازی پی تی ای PTE 

سوالی که همواره ذهن متقاضیان آزمون های بین المللی مثل آیلتس یا پی تی ای  PTE را مشغول می کند این هست که آیا کلاس های مجازی و آنلاین بازدهی خوبی مثل کلاس های حضوری زبان را دارند یا خیر.

جواب به این سوال می تواند چالش بر انگیز باشد چرا که زبان آموزان از شرایط مختلفی برخوردار هستند. در حالتی که شرایط یک زبان آموز مناسب حضور فیزیکی در کلاس باشد، طبق نظریه کارشناسان امر زبان آموزی، کلاس های حضوری می تواند بهتر باشد چرا که ارتباط حضوری زبان آموز و مدرس می تواند باعث سهولت امر یادگیری زبان باشد.

 

از طرفی دیگر، آن دسته از عزیزان زبان آموز که هدف شرکت در آزمون خاصی مانند پی تی ای PTE یا آیلتس را دارند، نیاز آن چنانی به علم زبان انگلیسی را ندارند‌ و به دنبال یادگیری تکنیک ها و نکات آزمون ها هستند. در نتیجه، برای  گروه زبان آموزان عزیز، کلاس های مجازی و آنلاین هم پیشنهاد داده می شود. کلاس های مجازی پی تی ای PTEآموزشگاه زبان کوکی غرب تهران این امکان را در اختیار متقاضیان قرار می دهد که بتوانند با توجه به نیاز خود به آزمون PTE پی تی ای از میان دو گزینه ذیل یکی را انتخاب کنند.

1. کلاس های مجازی PTE پی تی ای از طریق اسکایپ یا واتساپ

2. کلاس های مجازی پی تی ای PTE از طریق محتوا های از پیش آماده شده.

 

کلاس های مجازی پی تی ای PTE نوع اول آموزشگاه کوکی از آن جهت متمایز هستند که استادان جوان، پر انرژی، و حرفه ای امتحان پی تی ای PTEبه مدت 90 دقیقه به صورت مستقیم و فرد به فرد آموزش خود را در اختیار زبان آموز قرار می دهد. در این نوع دوره آنلاین پی تی ای PTE که توسط نرم افزارهای استریم ویدیو انجام می شود، شبیه ساز کلاس واقعی وجود دارد و تمامی هر 20 آیتم پی تی ای PTE در این نوع کلاس آنلاین قابل تدریس هستند.

نوع دوم دوره های آنلاین آموزشگاه کوکی غرب تهران به صورت فرد به فرد انجام نمی شود. در این دوره آنلاین زبان، مشاور مربوطه، دروس مربوط به امتحان پی تی ای PTE را در هر جلسه برای زبان آموز ارسال می کند. (محتوا ها به صورت فیلم، عکس، متن و صوت هستند) و زبان آموز فرصت دارد که به ازای هر یک جلسه، نیم ساعت مشاوره آنلاین با مدرس و مشاور خود داشته باشد.

 

در حالت کلی ویژگی بارز دوره های آنلاین و مجازی  پی تی ای PTE این است که با توجه به اینکه در سایر شهرستان های ایران، آموزشگاهی به کیفیت متخصص آموزشگاه PTE پی تی ای غرب تهران وجود ندارد، هموطن های عزیزمان در اقصی نقاط کشور می توانند از خدمات و دوره های مجازی و آنلاین این آموزشگاه بهره ببرند. این دوره آنلاین پی تی ای PTE همچنین، به اساتید عزیزی که قصد مستر کردن این آزمون را برای تدریس دارند پیشنهاد می شود. مدرسان عزیز می توانند دوره خود را با اساتید بهنام محققیان و شایان بهجتی کلوچه که نویسندگان کتاب PTE ALL هستند، برگزینند تا بتوانند توانایی تدریس پی تی ای PTE را کسب کنند. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید.

 02188245961

09054830184

هدف ما آموزش به همراه لذت زبان آموزان است.