021-88245961
  • 021-88245961

تدریس خصوصی پی تی ای PTE

تدریس خصوصی پی تی ای PTE :
یکی از دوره هایی که در آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا و دسترسی آسان به محله های سعادت آباد ،ستارخان، شهرآرا ،شهرک غرب ،امیرآباد وکارگر, این است که تدریس خصوصی پی تی ای PTE در این آموزشگاه برگزار می شود ,که در حال حاضر باعث علاقمندی زبان آموزان به این دوره ها به علت مهاجرت برای تحصیل به کشور استرالیا بوده ،آزمون پی تی ای PTE همانند آیلتس AELTSدارای اعتبار جهانی بوده و اکثر کشورها از جمله استرالیا آیلتس AELTSو تافل TOEFL رامورد قبول قرار داده اند.
 بهتر است بدانیم کشور کانادا آزمون پی تی ای PTE را برای مهاجرت نمی پذیرد و فقط از طریق آزمون آیلتس AELTS می‌توانیم به این کشور مهاجرت کنید آزمون PTE همانند آزمون آیلتس مدرک جهانی دارد و خیلی از کشورها این مدرک را برای تحصیل و مهاجرت قبول میکنند.  و همچنین مثل تافل TOEFL از طریق کامپیوتر برگزار می‌شود و در آن چهار مهارت اصلی خواندن ،نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن مورد آزمایش قرار میگیرد, آزمون پی تی ای PTE آسان تر از آزمون تافل TOEFLو آیلتسAELTS می باشد.

زبان آموزان آزمون PTEپی تی ای  را جایگزین تافل TOEFL و آیلتس AELTSکردند اگر شما به دنبال نمره ۷ برای سفر به استرالیا هستید میتوانید در آزمون پی تی ای PTE به جای آیلتس AELTSاستفاده کنید .
اگر شما قصد شرکت در کلاسهای گروهی پی تی ای PTE رادارید باید توجه داشته باشید که در این کلاس ها مدرس زبان  نمی تواند تمام حواس و تمرکز خود را به یک زبان آموزبگذارد، و توجه به تمامی زبان آموزان کلاس می باشد البته معمولاً در یک کلاس  سطح زبان آموزان با هم فرق می کندو همه به طور یکسان نمی باشد.اما این کلاسها اعتماد به نفس شما را بالا می برد واگر شخصی هستید که نمی توانید در جمع قرار بگیرید و به راحتی صحبت کنید این کلاسها به شما خیلی کمک می کند. و با افراد جدید ارتباط برقرار میکنید.

 مزیت کلاس های خصوصی پی تی ای  PTE:
* تمرکز بیشتر در کلاس
* تمام وقت استاد در اختیار زبان آموزان می باشد 
* وقت و زمان کافی برای بیان سوالات خود دارد 
* تمام توجه استاد به زبان آموز در آموزش است
* در وقت شما صرفه جویی می شود 

در اصل کلاسهای خصوصی پی تی ای PTE بیشتر برای کسانی که زمان و وقت کافی ندارند در مدت زمان کوتاهی  باید این کلاسهای پی تی ای PTE  را بگذرانندو یا اشخاصی که تمرکز کمی نسبت به مسائل اطراف خود دارندمناسب تر است.