021-88245961
  • 021-88245961

کلاس آیلتسIELTSدر غرب تهران

کلاس آیلتسIELTSدر غرب تهران:
 آموزشگاه زبان  کوکی
واقع در منطقه ۲ گیشا ،مفتخر است با برگزاری کلاس های آیلتسIELTSدر خدمت شما زبان آموزان باشد. آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا برگزار کننده کلاسهای آیلتس IELTSبه صورت:
•  کلاس های  گروهی آیلتسIELTS
•  کلاس های خصوصی فشرده آیلتسIELTS
• کلاس های نیمه خصوصی آیلتسIELTS
• و کلاس های ترمیک آیلتسIELTS


آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا در ابتدا زبان آموزان را تعیین سطح می کند. واگر شما سطح مناسبی برای وارد شدن به کلاسهای آیلتسIELTSنداشته باشید، کلاسهای فشرده در روزهای  مختلف  هفته و نهایتا خصوصی ویا به صورت آنلاین برای شما زبان آموزان عزیز برگزار می کند تا  به سطح آیلتسIELTSدست یابید و بتوانید در این کلاس های آیلتسIELTSشرکت نمایید و به نمره  دلخواه  خود که همان نمره ۷ هست برسید .
 از مزایای کلاس خصوصی آیلتسIELTSمی توان رسیدن به هدف و گرفتن نمره،7تمرکز بیشتر داشتن در کلاس، و یادگیری بهتر را نام برد .برای موفقیت در آزمون آیلتس IELTSبرنامه ریزی و وقتی کافی لازم است در کلاس های آیلتسIELTSروی لهجه در بخش لیسنینگ کار می‌شود و حتی مقاله نویسی، لغات، مقاله  که چهار مهارت اصلی در آزمون آیلتسIELTS  است کار می شود. بسیار مهم است که این  قسمت ها آموزش لازم را ببینید.
   آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا برگزار کننده آزمون مشابه آیلتسIELTSماک می باشد  تا بتوانید قبل از شرکت کردن در آزمون اصلی  آیلتسIELTS با میحط و نحوه سوالات آشنا شوید این سوالات  فرق چندانی با سوالات اصلی آزمون آیلتس IELTS ندارد و کاملا شبیه آزمون اصلی آیلتس IELTS طراحی شده است، و توصیه می شود حتما قبل از آزمون اصلی آیلتسIELTSچند بار در آزمون مشابه آیلتس IELTS شرکت نمایید و سطح نمره خود را بسنجید.

آزمون های آیلتسIELTS به دو صورت آزمون جنرال و آکادمیک تقسیم می‌شود که هر کدام از این دو آزمون کاربردهای مختلف برای مهاجرت دارد.
    انتخاب یکی از این دو آزمون جنرال یا آکادمیک 
   آزمون های جنرال و آکادمیک بسیار مهم هستند و باید اول  هدف شما برای شرکت در این آزمون ها مشخص باشد. 

 آزمون آکادمیک برای اشخاصی که در دانشگاه های خارج ازکشور قصد ادامه تحصیل در سطحی بالاتر از ارشد یا  قصد مهاجرت  تحصیلی را دارند مناسب است. 

 آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو گیشا  برگزار کننده کلاس های آیلتس IELTS و پی تی ای PTE و آزمون های آزمایشی جهت آشنایی شما زبان آموزان عزیزبا نحوه سوالات است

و ازمون جنرال برای کسانی که قصد مهاجرت و یا تحصیل در سطح پایین تر از کارشناسی را دارند مناسب است.