یک کلاس خوب زبان چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک کلاس خوب زبان چه ویژگی‌هایی دارد؟
 آموزشگاه های زبان زیادی وجود دارند که شما با مراجعه به آنها و تعیین سطح کلاس های زبان خود را شروع می کنیداما انتخاب یک آموزشگاه با آگاهی بهتر به شما کمک می کند که درمسیر آموزش قرار بگیرید و اگر غیر از این باشد باعث می شود در میان راه بعد از دو ترم از رفتن به کلاس با نحوه آموزش مدرس ترم سوم ارتباط برقرارنکنید و یا فضای آموزشگاه را دیگر دوست نداشته باشید. 


شما در اینجا می توانید با روشهای شناختن آموزشگاه خوب آشنا شوید:
•  یک آموزشگاه زبان خوب با زبان آموزان رفتار خوب و مناسبی برقرار می‌کند. اینکه هدف شما از خواندن زبان انگلیسی  برای تحصیل، مهاجرت و یا کار هست بسیار حائز اهمیت است، ما به شما زبان آموزان عزیز حتی اگر فقط قصد یادگیری زبان را داشته باشید کمک خواهیم کرد.
•  دلسوزانه تلاش می کنم اطلاعاتی درمورد خود آموزشگاه واساتید در اختیار زبان آموزان قرار دهیم.
• رضایت مردم را جلب کنیم یادگیری زبان آموز در محیط آموزشگاه فضای بدون استرس و آرام.
• محیط  دوستانه و صمیمانه بین کارکنان و زبان آموزان برقرار می کنم
 به طوری که زبان اموزان احساس کنند در خانه خود بوده وما مثل اعضای خانواده او برایش هستیم.

•  آموزشگاه  زبان خوب بهترین اساتید را در مجموعه خودش قرار می‌دهد که مسلط بر آموزش هستند روش های خاصی برای تدریس خود دارند.  
صبور و با حوصله و خوش برخورد و با چهره ای شاد به طوری که زبان آموز در طی چند ساعتی که در کنار ما هست با علاقه مندی خاص در کلاس حضور داشته باشد.
• ما از اساتیدی استفاده می کنیم که به شغل تدریس علاقه مند باشند، آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا و داشتن دسترسی آسان به محله های
، ستارخان، شهرک غرب، کارگر، امیرآباد و سعادت آباد،  توانسته از بهترین متدهای روز برای اموزش زبان انگلیسی استفاده نماید.

همچنین داشتن اساتید مجرب که رشته تحصیلی آنها زبان انگلیسی بوده و اموزش زبان را عاشقانه دوست دارند و اولویت شغلی آنها تدریس زبان انگلیسی را به عنوان شغل دوم نگاه نمی‌کنند، و در خدمت شما زبان آموزان عزیز هستند و منابعی که برای تدریس استفاده می کنند منابع خوب و مفید می باشد، برای کلاس های STARTER از کتاب امریکن انگلیش فایل استفاده می کنیم و در قسمت آیلتس  IELTS ما از جزوات خود آموزشگاه استفاده می کنیم. در قسمتPTE  با افتخار اعلام می کنیم که نویسنده اولین کتاب در ایران  هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

02188245961

09054830184

 هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.