021-88245961
  • 021-88245961

کلاس خصوصی پی تی ای PTE

کلاس خصوصی پی تی ای PTE :
نمره قبولی در آزمون آیلتسIELTS بسیار دشوار است ،از این رو خیلی از افراد که قصد مهاجرت دارند به آزمون پی تی ای PTE روی آورده اند. برای آزمون پی تی ای PTE اول تعیین سطح می شوید و بعد از آن می توانید وارد کلاس پی تی ای PTE شوید، و مسئله مهم درآزمون پی تی ای PTE گرفتن نمره مورد نظر شماست .
کلاس های پی تی ای PTE در دو نوع خصوصی و گروهی برگزار می‌شود.

کلاسهای پی تی ای PTE گروهی متاسفانه برای افرادی که تمرکز پایینی دارند و اعتماد به نفس کمی برخوردار هستند و به دنبال این هستند که مدرس تمام تمرکز و حواس خود را جلب زبان آموز کند ، مناسب نیست و تقریبا کلاسهای پی تی ای PTE گروهی غیر ممکن است و بازدهی کمی دارد در کلاس خصوصی پی تی ای PTE معمولاً تمام تمرکز مدرس وتمام وقت مدرس در اختیار زبان آموزان می باشد و تمرکز بیشتر و جواب دهی به سوالات پی در پی .
آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو گیشا و داشتن دسترسی آسان به محله های سعادت آباد،شهرک غرب ، ستارخان، شهرآرا ، امیرآبادو کارگر , برگزار کننده کلاسهای پی تی ای PTE به صورت  خصوصی و گروهی می باشد . آزمون پی تی ای PTE برای اشخاص غیر انگلیسی می باشد و جایگزینی برای آزمون آیلتس IELTS شده است. کشورهای زیادی نمره آزمون پی تی ای PTE را مثل آیلتس IELTS قبول می کنند آزمون پی تی ای PTE توسط سازمان پیرسون برگزار می شود .که این آزمون در ۳۶۵ روز سال برگزار می شود .

آزمون پی تی ای PTE در کشورهای دیگر برگزار می شود و برای کسانی که قصد تحصیل دارند کاملا مناسب است ، آزمون پی تی ای PTE بر روی چهار مهارت اصلی خواندن ،نوشتن ، صحبت کردن و شنیدن ارزیابی می شود .
نتیجه آزمون پی تی ای PTE بین ۱ تا ۵ روز کاری اعلام می شود نمرات آزمون پی تی ای PTE به وسیله کامپیوتر تصحیح می‌شود و کاملا عادلانه و قابل اعتماد می باشد . نتیجه آزمون پی تی ای PTE قابل قبول بسیاری از دانشگاه های خارج از ایران است .


در کلاسهای خصوصی شما به نمره دلخواهتان می رسید و این کلاس ها بصورت تضمینی می باشد . 

ما در کلاسهای پی تی ای PTE بهترین ها را به کارمی بریم و تمام اطلاعاتی که در رابطه با آزمون پی تی ای PTE وجود دارد را به شما عزیزان آموزش می دهیم .
در کلاس‌های پی تی ای PTE تمام دروسی که شما نیاز دارید برای آزمون پی تی ای PTE تدریس می شود، یادگیری شما را بسیار بالا می برد.البته برای کسانی که در کلاسهای خصوصی نمی توانند شرکت پیدا کنند ما به  صورت آنلاین تدریس خواهیم داشت . پی تی ای PTE همانند آیلتس IELTS دارای اصول مشخصی می باشد ،تعداد جلسات با توجه به سطح شما تعیین می شود .در هر سطحی  که باشید می توانید در کلاس های پی تی ای PTE شرکت نمایید .
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید .
02188245961
09054830184

هدف ما آموزش همراه با لذت شما،زبان آموزان است.