021-88245961
  • 021-88245961

آزمون پی تی ای و شرایط اخذ ویزای استرالیا

آزمون پی تی ای و ویزای استرالیا :

 برای گرفتن ویزای استرالیا شما حتما باید تسلط کامل به زبان انگلیسی داشته باشید، آزمون پی تی ای یکی از آزمون های تایید شده توسط  کشور استرالیا می باشد درخواست ویزای استرالیا ملزم گرفتن نمره بالا در آزمون پی تی ای PTE می باشد. آزمون پی تی ای PTE در 4 مهارت اصلی خواندن، نوشتن ،صحبت کردن و گوش دادن خلاصه می شود. برای شرکت در ازمون پی تی ای می توانید وارد سایت پیرسون شوید و آنلاین ثبت نام کنید.

  • چرا آزمون پی تی ای PTE برای مهاجرت به استرالیا ؟ 

همانطور که می دانید یکی از راه های مهاجرت به استرالیا ازمون پی تی ای می باشد .آزمون پی تی ای PTE  در بیش از ۴۰ کشور در حال برگزاری می باشد، نتایج آزمون پی تی ای PTE در بسیاری از کشورها برای تحصیل و مهاجرت قابل قبول می باشد اگر شما به دنبال اقامت در استرالیا هستید امکان رفتن بدون مدرک زبان آیلتس IELTS را امکان پذیر نمی کند آزمون آیلتس IELTS آزمون بین المللی هست.

 نتیجه آزمون پی تی ای PTE در بازه زمانی ۱ تا ۵ روز کاری اعلام می شود، اما  نتیجه آزمون آیلتس IELTS و تافل TOFEL بین ده تا یک ماه اعلام می شود .

 علت دیگر آن سرعت عمل سیستم کامپیوتر می باشد .
آزمون پی تی ای PTE کاملا عادلانه است و نمرات آن توسط برنامه کامپیوتری تصحیح  می شود. رزرو آزمون پی تی ای PTE بسیار آسان است و امکان آزمون ماک پی تی ای PTE وجود دارد، که هدف فقط تمرین کردن و آمادگی افراد می باشد. در آزمون پی تی ای PTE این امکان وجود دارد که شما چندین بار در این آزمون شرکت نمایید.

آزمون پی تی ای  همانند آزمون آیلتس IELTS از دو بخش جنرال و آکادمیک تشکیل شده است.
  آمادگی افراد برای
آزمون پی تی ای PTE بسیار متفاوت است اگر افراد در زبان انگلیسی از سطح بالایی برخوردار باشند آزمون پی تی ای  برایشان بسیار راحت است ، و یا اگر انگلیسی ‌زبان باشند آزمون پی تی ای PTE برایشان آسان و پس از چند بار تمرین می توانند وارد آزمون پی تی ای PTE شوند.
اشخاصی که برای نخستین بار در آزمون
پی تی ای PTE شرکت می کنند شاید برایشان بسیار دشوار باشد.
 مدت زمان
آزمون پی تی ای PTE سه ساعت می باشد و افراد می‌توانند نتیجه خود را بدون پرداخت هزینه به موسسه و یا دانشگاه مقصد ارسال کنند. به علت نداشتن نمایندگی آزمون پی تی ای در ایران برگزار نمی شود و باید به کشورهای همسایه سفر کنید. مدت اعتبار این آزمون دوسال می باشد. مدرک ایلتس IELTS با نمره شش و مدرک آزمون پی تی ای PTE پنجاه می باشد.
 برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری کلاس های پی
 تی ای PTE  در آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید .

02188245961
09054830184

هدف ما آموزش همراه با لذت، شما ، زبان آموز  است.