09371179293
  • 09371179293

فیفا در آموزشگاه کوکی

از آن جایی که هدف آموزشگاه کوکی واقع در منطقه دو تهران (گیشا) آموزش با کیفیت در محیطی شاد و دوستانه می باشد، تیم جوان و پویای دپارتمان آیلتس و پی تی ای این آموزشگاه زبان بر این است تا به منظور تحقق اهداف آموزش زبان به شیرینی کوکی، مسابقه‌ای جذاب و پر هیجان تحت عنوان فوتبال کوکی برگزار کند. در این مسابقه، که شرکت کنندگان آن شاگردان موسسه زبان کوکی، کادر مجموعه و هم چنین علاقه مندان به این بازی هستند، جایزه های نفیسی هم برای نفرات اول تا سوم در نظر گرفته شده است. 
هدف از انجام این مسابقه، نه تنها شادی و لذت شاگردان و علاقه مندان است، بلکه باعث نزدیکی و ایجاد رابطه دوستانه بین شاگردان و اساتید و کارکنان آموزشگاه کوکی می شود.  این مسابقه جذاب و پرهیجان همراه با گزارش انگلیسی یکی از شاگردان علاقه مند کلاس های بحث آزاد می باشد. شرکت کنندگان این مسابقه نیز از دپارتمان های آیلتس، پی تی ای و کلاس های ترمیک برگزیده می شوند. 
به منظور انگیزه دادن به شاگردان برای یادگیری هر چه بهتر زبان انگلیسی, چندی از اساتید موسسه زبان کوکی از جمله استاد محققیان و رهبانی شاگردان را در این مسابقه همراهی می کنند. اگر چه این مسابقه به صورت یک به یک در بزگزار می شود، اما دپارتمان پی تی ای (PTE) و آیلتس در نظر دارند که در آینده نزدیک، یک رقابت جذاب در بین شاگردان خود به صورت دو به دو ایجاد کنند.

 

کنسول مورد نظر برای اجرای مسابقه ی FIFA در آموزشگاه کوکی گیشا کنسول Xbox 360 می باشد و همچنین مبلغ ورودی 30 هزار تومان بوده که برای نفرات اول تا سوم به ترتیب 100هزار و 70هزار و 50 هزار تومان جایزه مد نظر گرفته شده است.

 

زمان برگزای مسابقه ساعت 10صبح 17 اسفند می باشد که علاقه مندان به مسابقه ی FIFA آموزشگاه کوکی می توانند با آموزشگاه کوکی گیشا به شماره تماس 02188245961تماس برقرار کنند.

 

هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.

مقالات مرتبط