09371179293
  • 09371179293

کلاس آیلتس

   از آنجا که برای مهاجرت تحصیلی و کاری، استخدام در سازمان ها و نهاد های مختلف دانشگاهی و همچنین ارگانهای دولتی به آزمونی بین المللی به مثابه آزمون آیلتس نیاز است، آموزشگاه کوکی گیشا با برگزاری کلاس های تربیت مدرس IELTS اقدام به راه اندازی موجی جدید از داوطلبان آزمون آیلتس در گیشا کرده است. این کلاسها که توسط استاد شایان بهجتی کلوچه، دارای نمره ی کلی ۸.۵ آیلتس اداره می شود، به اساتید سطح بالای زبان از صفر تا صد تدریس آیلتس را در بر می گیرد و نکات جالب توجهی از آزمون آیلس که تا به حال گفته نشده است را پوشش می دهد.

جلسه نخست این کلاسها روز پنجشنبه مورخ ۲۲ فرورین ۱۳۹۸ با استقبال جمعی از مدرسین آموزشگاه زبان کوکی گیشا و مدرسین آموزشگاه های زبان گیشا برگزار شد و در این جلسه که سه ساعت (دو جلسه ی آموزشی) به طول انجامید، نکات بخش لیسنینگ (listening) آیلتس پوشش داده شد. این نکات شامل: distraction ها، صورت سوالات، مراحل لیسنینگ آزمون آیلتس و نحوه حل تمرینات بود.

 

لازم به ذکر است این دوره آیلتس به مدت زمان ۶ هفته و در دو جلسه متوالی از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۷:۳۰ برگزار میشود. حضور علاقمندان داوطلب آزمون ایلتس و مدرسین سطح پیشرفته زبان انگلیسی بلامانع است. برای اطلاع از شرایط ثبت نام و شرکت در دوره های آمادگی تدریس آیلتس آموزشگاه زبان کوکی گیشا با شماره تلفن ۸۸۲۴۵۹۶۱ تماس حاصل نمایید.
شایان ذکر است که چشم انداز دیگر آموزشگاه زبان کوکی گیشا بعد از تربیت مدرس آیلتس، پروژه ی دوره های TTC پی تی ای می باشد. از آنجا که آزمون پی تی ای هنوز در ایران جایگاه خود را پیدا نکرده است و در حال فراگیر شدن است، با تاسیس دپارتمان پی تی ای آموزشگاه کوکی گیشا، تحولی بزرگ در آموزش PTE منطقه به وجود آماده است.

 

هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.

مقالات مرتبط