09371179293
  • 09371179293

سمینار آشنایی با پی تی ای

آموزشگاه زبان کوکی گیشا قصد برگزاری سمینار آشنایی با آزمون پی تی ای (PTE) دارد. این سمینار که تحت نظر استاد شایان بهجتی مدرس اختصاصی پی تی ای (PTEبرگزار می شود که استاد شایان بهجتی در رابطه با موارد کلی آزمون پی تی ای (PTE)و هم چنین توضیحاتی در رابطه با شرایط و نحوه برگزاری آزمون پی تی ای(PTE) در کشور های مختلف توضیحاتی برای شما زبان آموزان خواهد داشت زیرا امکان امتحان دادن آزمون پی تی ای(PTE) در داخل کشور وجود ندارد.

در این سمینار علاوه بر موارد ذکر شده سعی می شود نکاتی در رابطه با نحوه و راهکارهایی برای امتحان دادن آزمون پی تی ای (PTE) برای شما عزیزان ارائه شود زیرا که آزمون پی تی ای (PTE) کاملا به صورت دیجیتال برگزار می شود یعنی داوطلب صفر تا صد آزمون پی تی ای (PTE) را پشت کامپیوتر امتحان می دهد بر خلاف آزمون هایی همچون آیلتس و تافل.

این سمینار در مورخ 1398/03/30 روز پنج شنبه برگزار می گردد که ورود برای تمامی زبان آموزان آزاد است.جهت رزرو و کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره حضوری و کاملا رایگان می توانید با شماره 88245961 تماس حاصل بفرمایید. به علت محدود بودن ظرفیت سمینار توصیه می شود جهت رزرو جا در آموزشگاه کوکی اقدام نمایید.

 

هدف ما آموزش به همراه لذت شما زبان آموزان است.

مقالات مرتبط