کلاس های حضوری

آزمون پی تی ای، آزمونی بین المللی مانند IELTS و تافل است که از جهاتی با یکدیگر تفاوت دارند. خیلی از داوطلبین PTE بر این باورند که این آزمون را میتوان self-study یا خودخوانی کامل کرد. این امر کاملا صحیح است و در آن شکی نیست، اما برای خود خوانی آزمون پی تی ای باید پیش زمینه هایی رعایت شود. این پیش زمینه ها شامل: تکنیک های امتحان پی تی ای، منابع آزمون PTE، نکاتی برای آمادگی آزمون PTE، مراکز آزمون پی تی ای و نکاتی پیرامون حضور در تست پی تی ای است.

با حضور در کلاس های PTE و دوره های تخصصی این آزمون، تمام امور لازم برای آزمون را، از رزرو PTE گرفته تا آمادگی برای آزمون پی تی ای و همچنین استراتژی ها و متود های مطالعه ی امتحان PTE، همه و همه در پک ۱۵ جلسه ای دپارتمان پی تی ای آموزشگاه زبان کوکی گنجانده شده است. در حقیقت اقداماتی که در کلاس های حضوری پی تی ای انجام میشود فقط در قالب ۱۵ جلسه جمع بندی شده و نکات لازم و درسنامه ها در طی این دوره PTE به داوطلب ارائه میگردد.


برای اطلاع از نحوه برگزاری کلاس های PTE و همچنین ثبت نام در دوره های آموزشی پی تی ای با شماره تلفن ۸۸۲۴۵۹۶۱ تماس حاصل فرمایید. 


در جدول زیر برنامه ی تدریس کلاس های خصوصی پی تی ای آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو تهران (گیشا، ستارخان، سعادت آباد و امیرآباد) به تفکیک هر جلسه مشخص شده است. گفتنی است با ثبت نام در دوره های خصوصی PTE ، برای هر داوطلب یک برنامه تحصیلی اختصاصی بنا بر سطح زبانی داوطلب پی تی ای و همچنین نحوه ی پیشرفت و حل کردن تمرینات PTE نوشته می شود که با اجرای دقیق راهکار های اساتید، بدون شک نمره ی دلخواه آزمون پی تی ای را خواهید گرفت.


شایان ذکر است که در دوره پی تی ای (PTE) آموزشگاه کوکی گیشا، متودهای متنوع و مختلفی بنابر نمره ی PTE مورد نیاز داوطلب به کار بسته می شود. به فرض مثال، شخصی که برای نمره ی 65+ آزمون پی تی ای (PTE) تلاش میکند، باید با روشی کاملا متفاوت با شخصی که عزم خود را برای نمره ی +79 جزم کرده است تکنیک های آزمون بین المللی پی تی ای (PTE) را آموزش ببیند. از طرفی همسرانِ اشخاصی که با هدف مهاجرت تحصیلی یا مهاجرت کاری در آزمون PTE شرکت می کنند، نیاز به نمره ی بالای ۳۰ دارند.

 

هدف ما آموزش به همراه لذت شما زبان آموزان است.

09371179293
  • 09371179293