خرید پک ویژه ی pte

   تست بین المللی پی تی ای (Pearson Test of English) آزمونی است که در کشورها و به خصوص دانشگاه های معتبر سراسر دنیا در حال همه گیر شدن است. گفتنی است که در حال حاضر کشورهای بسیاری مانند سوئد، استرالیا، کانادا، هلند و غیره نمرات متفاوتی از این آزمون را برای مهاجرت های تحصیلی و یا مهاجرت کاری قبول می کنند. یکی از مشکلاتی که سر راه آمادگی برای این آزمون قرار دارد، سردرگمی داوطلبین پی تی ای (PTE) و عدم اطلاع از منابع موردنیاز و در عین حال قابل اعتماد برای کسب نمره ی دلخواه جهت اخذ ویزا و مهاجرت به کشور دلخواه خود است.
 
 
آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ی دو تهران (محله های گیشا، سعادت آباد، امیر آباد، ستارخان و ...) این دغدغه ی داوطلبین پی تی ای (PTE) را به مانند دغدغه ی خود پنداشته و تمهیداتی جهت آسانتر شدن دسترسی به منابع و همچنین ساختار امتحان پی تی ای (PTE) اندیشیده است. از مهمترین کارهایی که دپارتمان پی تی ای (PTE) آموزشگاه کوکی گیشا در جهت تسهیل مطالعه ی آزمون پی تی ای (PTE) انجام داده است، تولید محتوای آزمون پی تی ای (PTE) به طرز صفر تا صد است. این محتوا هایی که توسط آموزشگاه زبان کوکی گیشا تهیه شده است و به شکل پک ویژه ی آموزش آزمون پی تی ای (PTE) کوکی ارائه می شود عبارت است از:
 
 
 
• فیلم های آموزشی پی تی ای (PTE) حتوی توضیحات کاملی پیرامون:
1. آمادگی آزمون PTE، 
2. معرفی و نحوه ثبت نام در آزمون ماک PTE،
3. نحوه ی نمره دهی در آزمون پی تی ای، به تفکیک هر آیتم و همچنین نمره دهی کلی،
4. معرفی کلی چارچوب PTE و ساختار شناسی این آزمون
5. بررسی هر آیتم به صورت مجزا از دیدگاه های: تعداد هر سوال، زمانبندی برای پاسخگویی، درسنامه ی کامل و جامع هر بخش، اطلاعاتی که جهت پاسخگویی به هر سوال باید بلد باشید، و در آخر نمونه سوالات هر بخش جهت آشنایی با فرم طرح سوال و همچنین تمرین بیشتر آیتم های امتحانی.
6. شرح تفاوت آزمون PTE (پی تی ای) با آزمون آیلتس و تافل
7. معرفی منابع آزمون pte (پی تی ای) و نمونه سوالات قرار گرفته در بخش دپارتمان پی تی ای (PTE) وبسایت  آموزشگاه زبان کوکی در گیشا.
8. بررسی عناصر و بخش های موجود در کارنامه ی PTE (پی تی ای) و توضیح هر بخش.
9. بررسی آیتم های PTE (پی تی ای) به شرح و تفصیل از جنبه هایی مانند: دستورالعمل هر آیتم، مهارت های سنجیده شده توسط آن بخش، طول متن یا فایل صوتی، مدت زمان پاسخگویی، تعداد هر سوال در هر بخش، نحوه ی نمره دهی هر بخش بصورت مجزا و مهمتر از همه، استراتژی های پاسخگویی بهمراه درسنامه و متودهای مختص هر آیتم آزمون PTE (پی تی ای) می باشد.
 
 
• فایل های صوتی آموزش PTE (پی تی ای) شامل: 
1. سوالات و پاسخ های تمرینات کتاب (بخش های speaking و listening) 
2. تلفظ کلمات و collocation ها 
 
• کتاب تالیفی توسط دپارتمان pte (پی تی ای) آموزشگاه زبان کوکی
 
با استفاده از این منابع به طور قطع نیازی به استفاده از سایر منابع نخواهید داشت.
 
 
هدف ما آموزش به همراه لذت شما زبان آموزان است.

09371179293
  • 09371179293