تورهای اقتصادی و به صرفه برای امتحان

 
همانطور که در مقالات قبل از تیم تولید محتوای دپارتمان PTE (پی تی ای) آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو تهران (محله های گیشا، امیرآباد، سعادت آباد و کارگر) خواندید، آزمون PTE (پی تی ای) در حال حاضر در کشور ایران برگزار نمیشود و به منظور برگزاری این امتحان، داوطلب موظف است تا به یکی از کشورهای همسایه مانند ترکیه، عراق, امارات و یا جمهوری آذربایجان برود.
 
پیشنهاد دپارتمان PTE (پی تی ای) آموزشگاه زبان کوکی گیشا به داوطلبین این آزمون، حضور در مرکز امتحانی یا سنتر های PTE (پی تی ای) کشور ترکیه است. علت این امر آن است که برای ما ایرانیان، سفر به این کشور نیازی به ویزای توریستی یا هرگونه ویزایی ندارد و تنها در دست داشتن پاسپورت (گذرنامه) کفایت می کند، اما این تنها یک روی سکه است. سنترهای امتحان PTE (پی تی ای) در کشور ترکیه، از لحاظ کیفیت زبانزد و سرآمد هستند. بعنوان داوطلب آزمون PTE (پی تی ای) و با درنظر گرفتن اثراتی که این آزمون در زندگی شما دارد، مواردی همچون محل جغرافیایی سنترهای PTE (پی تی ای) و همچنین کیفیت کامپیوترها و تعداد داوطلبان در هر مرکز آزمون، بسیار مهم و تعیین کننده می باشند.
 
به همین دلیل تیم تولید محتوای دپارتمان PTE (پی تی ای) آموزشگاه زبان کوکی گیشا اقدام به برگزاری تورهای مختلف سه الی پنج ستاره جهت سفر به ترکیه و آزمون PTE(پی تی ای) است. در ادامه با تورهای آزمون PTE که توسط آموزشگاه زبان کوکی برگزار می شود آشنا می شوید:
 
• تور سه ستاره کوکی: سفر با اقامت یک روزه صرفا به منظور برگزاری آزمون PTE (پی تی ای) و به وسیله ی اتوبوس به سنتر yildiz (بدون گردش در اطراف شهر)
 
• تور چهار ستاره کوکی: سفر با اقامت دو شب و سه روزه و گشتن در سطح شهر، سفر هوایی و به سنتر yildiz به منظور امتحان PTE (پی تی ای
 
• تور پنج ستاره (VIP) کوکی: سفر با بهترین خطوط هوایی و اقامت یک هفته ای در هتل چهار ستاره، مشاوره آزمون PTE (پی تی ای) حتی تا دقایقی پیش از شروع آزمون، تور استانبول گردی و اعزام به سنتر yildiz به منظور آزمون PTE (پی تی ای)
 
 
به منظور رزرو هریک از این تورها با شماره تلفن 88245961 تماس گرفته و با مشاوران دپارتمان PTE (پی تی ای) آموزشگاه زبان کوکی صحبت کنید و قرار ملاقات خود را جهت جلسه حضوری و کاملا رایگان فیکس کنید. با توجه به اینکه تعداد حضور در این تورها محدود می باشد ، خواهشمند است هر چه سریعتر نسبت به رزرو تور PTE (پی تی ای) خود اقدام کنید.
 
 
هدف ما آموزش به همراه لذت شما زبان آموزان است.

09371179293
  • 09371179293