آزمون ماک PTE

   آزمون PTE آزمونی مهندسی شده و کاملا استاندارد است که پیش بینی می شود در عرض چند سال آینده محبوبیت و شهرتی بیشتر از سایر آزمونهای بین المللی مانند آیلتس و تافل پیدا کند. این امر به این دلیل است که تست پی تی ای بصورت کاملا اتوماتیک و با استفاده از کامپیوتر از ابتدا تا انتها برگزار می شود. حتی در تصحیح و نمره دهی امتحان پی تی ای نیز به هیچ عنوان نیروی انسانی دخیل نیست. دپارتمان PTE آموزشگاه زبان کوکی گیشا سعی بر این دارد تا نقاط تاریک و پوشیده از آزمون پی تی ای را در طی مقالات و همچنین دوره های پی تی ای روشن سازد. 


   زمانی که برای آزمون به آمادگی رسیدید، عاقلانه ترین اقدام، شرکت در آزمون ماک یا شبیه ساز آزمون PTE است. این آزمون از لحاظ هزینه، تقریبا یک سوم آزمون PTE اصلی بوده و همچنین توسط سایت رسمی آزمون به آدرس www.pearsonpte.com رزرو و برگزار می شود. از حیث درجه سختی نیز باید گفت که آزمون ماک پی تی ای از آزمون اصلی اندکی دشوارتر می باشد و همین امر باعث عملکرد بهتر شما در آزمون اصلی می شود.
   پک های مختلفی برای آزمون ماک PTE وجود دارد که با مراجه به سایت رسمی PTE و همچنین شرکت در دوره های پی تی ای آموزشگاه زبان کوکی گیشا، این پک ها در اختیار شما قرار گرفته و در فضای واقعی امتحان، با همان ساختار و چارچوب قرار میگیرید. 


 

 

جالب است بدانید که اگر شما شرایط پرداخت برای خرید بسته های آزمایشی آزمون PTE از سایت www.pearsonpte.com را با دلار و مستر کارت ندارید، این امکان وجود دارد تا از اینجا برای رزرو آزمون ماک پی تی ای با پرداخت ریالی و بنا به نیاز خود اقدام کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که طبق ادعای سایت پی تی ای، اگر از خرید پکیج ها رضایت نداشتید، می توانید از طریق آدرس ایمیل pltsupport@pearson.com درخواست بازپس گیری مبلغ را داشته باشید. البته این موضوع شامل آزمون ماک پی تی ای که با گزارش نمره همراه است، نمی باشد. به عبارت دیگر، در صورت گزارش نمره پس از آزمون آزمایشی، مبلغ مسترد نمی‌شود.

 

هدف ما آموزش همراه با لذت زبان آموزان است.

09371179293
  • 09371179293