منابع آزمون PTE

به دلیل نوپا بودن و همچنین عدم برگزاری آزمون پی تی ای در ایران، منابع آزمون PTE ناشناخته و گنگ می باشد. در این مقاله از دپارتمان PTE آموزشگاه زبان کوکی گیشا، با منابع رسمی معرفی شده توسط سایت و نهاد پیرسون آشنا خواهیم شد و همچنین منابع دیگری که توسط تیم تولید محتوای آموزشگاه کوکی گیشا برای آمادگی آزمون پی تی ای تهیه و تدارک دیده شده است، معرفی می گردد.
کتابهای زیر اصلی ترین منابع تست PTE هستند.
1. The official guide to PTE academic
2. PTE academic practice tests plus 
3. PTE academic expert
4. PTE academic test builder 
5. PTE academic tutorials 
6. PTE academic test tips 

 

ایرادی که بر این کتابها وارد است، این است که نمونه سوالاتی برای آزمون ارائه نمیدهند و شما به ناچار باید در سایت های مختلف و بصورت پراکنده سوالات PTE را جمع آوری کنید که همین امر باعث هدررفت زمان و انرژی شما می شود. همچنین در این کتابهای مرجع، درسنامه و استراتژی معینی برای سوالات PTE تعریف نشده است و همین علت خود خوانی (Self-study) آزمون پی تی ای را کمی دشوار ساخته است.


اما این به معنای قطع امید از دستیابی به‌نمونه سوالات و روش های پاسخگویی به سوالاتِ بعضا سردرگم کننده ی پی تی ای نیست. دپارتمان پی تی ای آموزشگاه زبان کوکی گیشا، این مسئله را بعنوان یک دغدغه برای داوطلبان آزمون PTE تلقی کرده است و با تالیف کتابی کامل و جامع که دربرگیرنده ی صفر تا صد آزمون PTE می باشد، از رزرو آزمون گرفته تا استراتژی ها و معرفی بخش های امتحان PTE و همچنین بخش های آزمون پی تی ای، یکبار برای همیشه غول PTE را شکست داده است.

 

 

هدف ما آموزش همراه با لذت زبان آموزان است.

09371179293
  • 09371179293