برنامه ریزی اختصاصی

آزمون پی تی ای (PTE) همانند آزمونهای آیلتس و تافل، آزمونی بین المللی است. کلاس ها و دوره های متعددی برای آزمون پی تی ای وجود دارد که هر کدام به نحوی این آزمون را زیر ذره بین برده و مورد بررسی قرار میدهند، اما پیشنهاد کوکی شرکت در دوره تخصصی پی تی ای (PTE) آموزشگاه کوکی گیشاست. علت این امر آن است که آموزشگاه کوکی با ارائه "پک ویژه ی آزمون PTE کوکی" و همچنین جدول زمان بندی و مطالعه هر بخش از امتحان بهمراه سرفصل دروس در هر جلسه معین شده است. با ثبت نام در دوره ی PTE، امتیازاتی از جمله: آزمون های آزمایشی (ماک) PTE، پک ویژه ی پی تی ای، برنامه ریزی اختصاصی، مشاوره و پشتیبانی آنلاین و... برای داوطلب پی تی ای تعلق می گیرد. منظور از برنامه ریزی اختصاصی، برنامه ای مطالعاتی و کاملا شخصی است که به چند چیز بستگی دارد:

 

نخست، زمانی که داوطلب برای امتحان PTE در اختیار دارد. طبیعتا برای زبان آموزی که در عرض دوماه نیازمند نمره ی +۷۹ پی تی ای (PTE) است، برنامه ریزی فشرده تری نسبت به داوطلبی که زمان بیشتری دارد و نمره ای مانند +۶۵ میخواهد، لازم است. 
عامل بعدی برای برنامه ریزی آزمون پی تی ای (PTE) سطح زبانی زبان آموز است. طبیعتا هرچه سطح زبانی فرد بالاتر باشد، سرعت پیشروی دوره PTE سریعتر خواهد بود. بطور متوسط برای شروع دوره های PTE آموزشگاه زبان کوکی گیشا، حداقلِ سطح زبانی شما باید intermediate باشد تا بتوانید با برنامه های ارائه شده توسط مدرس پی تی ای را پیاده کنید. 


عامل دیگر برای برنامه ریزی، حداکثر زمانی است که داوطلب برای مطالعه آزمون PTE صرف می کند. به پیشنهاد دپارتمان pte آموزشگاه زبان کوکی واقع در گیشا، این زمان برای داوطلبینی که قصد گرفتن نمره ی بالای ۶۵ را دارند، حداقل روزی سه الی چهار ساعت و برای زبان آموزانی که قصد گرفتن نمره ی +۷۹ pte را دارند، روزی پنج الی شش ساعت می باشد‌‌. این فاکتور نیز مستقیما به عوامل بالا یعنی سطح زبانی فرد زبان آموز و زمانی که تا روز آزمون در اختیار دارد وابسته است.


منابع آزمون پی تی ای نیز می تواند در برنامه ریزی برای آزمون دخیل باشد. پیشنهاد آموزشگاه زبان کوکی گیشا و دپارتمان PTE این است که از کتاب پی تی ای که صرفا برای این امتحان و توسط تیم تولید محتوای آموزشگاه کوکی تدارک دیده شده است استفاده شود‌. علت این امر آن است که این کتاب تنها مرجعی است که از صفر تا صد امتحان پی تی ای، از آمادگی برای آزمون گرفته تا معرفی سنتر ها و مراکز آزمون پی تی ای، و همچنین استراتزی ها و متود های کاربردی برای هر ایتم ازمون به تفکیک هر ایتم و همچنین به زبان انگلیسی تالیف شده است. 


برای تقویت دایره لغات که در بخش های مختلف آزمون پی تی ای، از جمله essay writing مورد استفاده واقع میشود، کتاب هایی معرفی میگردد و با برنامه ریزی دقیق و مهندسی شده، همزمان با مطالعه ی تکنیک ها و انجام تمارین در برنامه مطالعاتی PTE گنجانده میشود.

 

برای تقویت مهارت شنیداری یا همان listening نیز سری کتابهای tactics for listening پیشنهاد میگردد. بنا به سطح زبانی فرد، یکی از سه سطح موجود این کتاب ارائه میشود. 


گفتنی است پس از اتمام دوره ی ۱۵ جلسه ای، آزمون ماک پی تی ای از شما گرفته میشود تا با خیالی آسوده و بدون کوچکترین مقداری از استرس و با اعتماد بر روش های علمی و ثابت شده ی دپارتمان پی تی ای آموزشگاه کوکی در امتحان خود حاضر شوید.

 

هدف ما آموزش به همراه لذت شما زبان آموزان است.

09371179293
  • 09371179293