کلاس های پی تی ای

همانطور که مستحضر هستید، آزمون بین المللی پیرسون یا پی تی ای (PTE) که توسط نهاد پیرسون (Pearson) برگزار می‌شود، مورد تایید بسیاری از دانشگاه های سراسر جهان، ازجمله استرالیا گرفته تا کانادا و آلمان واقع شده است. ویژگی های بخصوصی در مورد آزمون پی تی ای (PTE) وجود دارد که این آزمون را از آیلتس (IELTS) و تافل (TOEFL) و همچنین سایر آزمون های زبان انگلیسی مانند توئیک (TOEIC) و اف سی ای (FCE) متمایز می سازد. آموزشگاه کوکی گیشا به طور تخصصی و موشکافانه سعی در باز کردن گره‌های این آزمون برای داوطلبان و همچنین برگزاری کلاس های PTE (پی تی ای) با رویکرد کاملا تخصصی و ویژه است.

 

 

خوب است بدانید که زبان آموزان بسیاری تجربه فراگیری آزمون PTE (پی تی ای) را در آموزشگاه کوکی واقع در گیشا دارند و ما به همین سبب به پیشینه خود مفتخریم. نکته حائز اهمیتی که از این زبان آموزان و همچنین از برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های پی تی ای  PTE حاصل شده است، این است که کلاسهای خصوصی پی تی ای (PTE) بسیار کارآمد تر و بهتر از کلاس های ترمیک پی تی ای (PTE) هستند. دلیل این امر هم بسیار منطقی و عقلانی است:

آزمون PTE (پی تی ای) به نحوی است که نیاز به پیشرفت هر ۴ مهارت زبانی در زبان انگلیسی که شامل لیسنینگ (listening) ، رایتینگ (writing) ، ریدینگ (reading) و اسپیکینگ (speaking) می باشد و درعین‌ حال، به ازای هر کلاس خصوصی ۹۰ دقیقه ای (یک جلسه آموزشی)، نیازمندِ حداقل ۹ ساعت تمرین تا جلسه بعدی است. بنابراین، این امر بدیهی است که اگر وقت کافی  برای این امتحان صرف نکنید، صرفاً دانستن تکنیک های آزمون پی تی ای (PTE) و تمپلیت های آن (templates)، به کارتان نخواهد آمد. پس می توان نتیجه گرفت که دوره ی PTE (پی تی ای) وابسته به شخص بوده و نقش سلف استادی (self-study) بسیار پررنگ و مهم است.

 

 

از طرف دیگر، علت برگزاری کلاس های خصوصی PTE (پی تی ای) این است که باید از هر فرد تمرینات خاصی خواسته شود تا دائم با زبان انگلیسی و تکنیک های آزمون پی تی ای (PTE) در تماس باشند. اگر کلاس پرتعداد باشد، زمان محدود کلاس ها این اجازه را نمی دهد تا هر شخص به طور جداگانه تکالیف خود را ارائه داده و تمرین کند. بعلاوه، کلاس های ترمیک  PTE (پی تی ای) تعداد جلسات بیشتری را برای یادگیری لازم دارد و این موضوع نه از لحاظ زمانی و نه از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست. ما به شما این مژده را می دهیم که کلاسهای خصوصی  PTE (پی تی ای) آموزشگاه زبان کوکی گیشا، تنها در ۱۰ جلسه حداکثر تمام تکنیک ها و تمپلیت های مورد نیاز آزمون پی تی ای PTE جهت گرفتن نمره کامل ۹۰ گردآوری شده است و همچنین آزمون های شبیه سازی شدهPTEپی تی ای   طراحی شده است که با ثبت نام در پکیج های ۱۰ جلسه ای آزمون پی تی ایPTE آموزشگاه زبان کوکی گیشا، درانتهای ده جلسه از داوطلبان آزمونی گرفته می‌شود تا سطح زبانی آنها را بسنجیم. در صورتیکه عملکرد داوطلبان مورد رضایت اساتید نبود،آموزشگاه کوکی گیشا اقدام به برگزاری مجدد آزمون می‌کند تا نتیجه آزمون پی تی ای PTEبه دلخواه اساتید و خود داوطلب باشد.

 

لازم به ذکر است اساتید برگزار کننده ی این دوره ، همگی دارای نمره بالای ۸۵ (از ۹۰ نمره) آزمون بین المللی پی تی ای PTE هستند. و کاملا به نحوه برگزاری آزمون و انواع سنترهای کشورهای مختلف و همچنین انواع قسمت های آزمون واقف هستند. به علاوه، آموزشگاه کوکی گیشا راهکارهایی برای داوطلبان و زبان آموزان معرفی می‌کند تا با کمترین سطحِ استرس و فشار در آزمون های PTE (پی تی ای) و آیلتس و تافل حاضر شوید تا بهترین عملکرد را در این آزمون ها داشته باشید. در صورت نیاز، آموزشگاه کوکی گیشا نمونه هایی از کارنامه های PTE (پی تی ای) زبان آموزان خود را به داوطلبان ارائه می کند تا اعتماد به نفس زبان‌آموزان افزایش یابد.

 

 

هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.