کلاس آیلتس IELTS در غرب تهران

کلاس آیلتسIELTS در غرب تهران:
 آموزشگاه زبان  کوکی
واقع در منطقه ۲ گیشا ،مفتخر است با برگزاری کلاس های آیلتسIELTS در خدمت شما زبان آموزان باشد. آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا برگزار کننده کلاسهای آیلتس IELTS به صورت:
•  کلاس های  گروهی آیلتسIELTS
•  کلاس های خصوصی فشرده آیلتسIELTS
• کلاس های نیمه خصوصی
آیلتس IELTS

• و کلاس های ترمیک آیلتسIELTS


آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا در ابتدا زبان آموزان را تعیین سطح می کند،و اگر شما سطح مناسبی برای وارد شدن به کلاسهای آیلتس IELTS نداشته باشید، کلاسهای فشرده در روزهای مختلف هفته و نهایتا خصوصیویا به صورت آنلاین برای شما زبان آموزان عزیز برگزارمی کنندتاسطح آیلتسIELTS دست یابید و بتوانید در این کلاس های آیلتسIELTS شرکت نمایید و به نمره  دلخواه خود که همان نمره ۷ هست برسید.
 از مزایای کلاس خصوصی آیلتس IELTS می توان رسیدن به هدف و گرفتن نمره،7 تمرکز بیشتر داشتن در کلاس، و یادگیری بهتر را نام برد.

برای موفقیت در آزمون آیلتس IELTS برنامه ریزی و وقتی کافی لازم است در کلاس های آیلتسIELTS روی لهجه در بخش لیسنینگ کار می‌شود و حتی مقاله نویسی، لغات، مقاله که چهار مهارت اصلی در آزمون آیلتس IELTS است کار می شود. بسیار مهم است که این  قسمت ها آموزش لازم را ببینید.
   آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا برگزار کننده آزمون مشابه آیلتس IELTS ماک می باشد تا بتوانید قبل از شرکت کردن در آزمون اصلی  با محیط و نحوه سوالات آشنا شوید این سوالات  فرق چندانی با سوالات اصلی آزمون آیلتس IELTS ندارد و کاملا شبیه آزمون اصلی آیلتس  طراحی شده است، وتوصیه می شود حتما قبل از آزمون چند بار در آزمون مشابه آیلتس IELTS شرکت نماییدوسطح خودرابسنجید.

آزمون های آیلتس به دو صورت آزمون جنرال و آکادمیک تقسیم می‌شود که هر کدام از این دو آزمون کاربردهای مختلف برای مهاجرت دارد.
    انتخاب یکی از این دو آزمون جنرال یا آکادمیک :
   آزمون های جنرال و آکادمیک بسیار مهم هستند و باید اول هدف شما برای شرکت در این آزمون ها مشخص باشد. 

 آزمون آکادمیک برای اشخاصی که در دانشگاه های خارج ازکشور قصد ادامه تحصیل در سطحی بالاتر از ارشد یا  قصد مهاجرت  تحصیلی را دارند مناسب است. و آزمون جنرال برای کسانی که قصد مهاجرت و یا تحصیل در سطح پایین تر از کارشناسی را دارند مناسب است.

 

 آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو گیشا برگزار کننده کلاس های آیلتس IELTS و پی تی ای PTE و آزمون های آزمایشی جهت آشنایی شما زبان آموزان عزیز با نحوه سوالات است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری کلاس ها می توانید با شماره های آموزشگاه زبان کوکی تماس حاصل نمایید.
02188245961
09054830184

هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.