آیلتس IELTS را از کجا شروع کنیم؟

" یکی از مهم ترین چالش هایی که هنگام شرکت در ازمون ایلتس به ان برمی خورید این است که از کجا شروع به خواندن کنم ؟ برطرف کردن این چالش رو به ما بسپار فقط با خواندن این مقاله "

آیلتس  IELTS و زبان انگلیسی را از کجا شروع کنیم؟
 بسیاری از زبان آموزان با مراجعه به آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه 2 گیشا، بهدنبال این هستند که زبان را چطور و از کجا شروع کنند ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین هدف را دنبال کنید و بتوانید به راحتی زبان انگلیسی را یاد بگیرید شما باید مشخص کنیدکه هدفتان از یادگیری زبان انگلیسی چیست؟


 برای رسیدن به این هدف چقدر مصمم هستید و چقدر تلاش می کنید تا به هدف تان دست یابید. هدف شما باید به گونه ای باشد که شما در هر شرایط سختی بتوانید به جلو بروید راه های زیادی برای یادگیری وجود دارد مثلا: گوش کردن رادیو، گرفتن سی دی آموزشی، ریختن برنامه آموزشی داخل گوشی و گوش دادن به آن و مراجعه به آموزشگاه های زبان.
اگر بخواهید دوره های آیلتس  IELTS را به صورت کامل زبان مراجعه کنید و بعد از تعیین سطح شما زبان آموزان عزیز می توانید ثبت نام و دوره های خود را شروع کنید. 
قابل ذکر است که بعضی از دوره‌ها مثل آیلتس  IELTS و پی تی ای  PTE جزو دوره های تخصصی می باشند و حتما باید از اساتید خوب و مجرب برای آموزش استفاده شود، همانطور که در جریان هستید در محدوده زندگی  خود و اطراف آموزشگاه های زیادی وجود دارد که شما با مراجعه به آنها می توانید در مورد کلاسها سوال کنید و در نهایت برای شروع تصمیم بگیرید. هر دوره زبان از اول تا رسیدن به آیلتس  IELTS بین ۱.۵ تا ۲ سال طول می کشد و این بستگی به شما دارد که روزی چه مقدار زمان برای یادگیری خودتان وقت بگذارید، در دوره‌های آیلتس  IELTS شما 4 مهارت اصلی نوشتن، خواندن ،صحبت کردن و شنیدن را یاد می گیرید و با انجام دادن تمرین می توانید به هدف خود برسید.
   و سعی کنید با مدرس های گوناگون صحبت کنید. با لهجه های مختلف و با سنین مختلف و اشخاص گوناگون روبرو بشوید تا استرس خود را در مقابل امتحان از بین ببرید.

در آزمون آیلتس تنها چیزی که اهمیت دارد روان صحبت کردن و درست صحبت کردن است باعث گرفتن نمره درست در قسمت اسپیکینگ می شوید که از طرف دانشگاه های بسیاری از کشورها مانند : استرالیا، کانادا، انگلستان را می توان نام برد.


نمره  آزمون 
آیلتس  IELTS  از ۱ تا ۹ می باشد. این آزمون معمولا در سرتاسر جهان برگزار می شود. هزینه آزمون آیلتس  IELTS  توسط مراکز تعیین شده مشخص می‌شود، که شما برای ثبت نام باید وارد سایت بشوید و ثبت نام کنید.
هدف از
آزمون آیلتس  IELTS  برای کسانی که قصد مهاجرت و یا تحصیل و زندگی دارند قابل اهمیت است. 
برای کسب اطلاعات از آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
02188245961
09054830184

هدف ما آموزش همراه با لذت شما، زبان آموزان است.