چگونه در کشور های دیگر ارتباط برقرار کنیم؟

" اگر قرار است به زودی به کشور انگلیسی زبان سفر کنید و در صحبت کردن به زبان انگلیسی مشکل دارید این مقاله مختص شما است "

چگونه در کشور های دیگر ارتباط برقرار کنیم؟
 شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای تعطیلات خود برنامه ریزی کردید و همه چیز برای یک سفر خوب آماده است. فقط یک موضوع باقی می ماند که همان زبان انگلیسی می باشد، که باعث نگرانی شما شده است البته بسیاری از افراد زبان انگلیسی
 را به صورت دست و پا شکسته بلد هستند و می توانند با مردمان بعضی از کشورها به زبان انگلیسی صحبت کنند، اما این مشکلات از جایی شروع می شود که شما اصلا قادر به صحبت کردن زبان انگلیسی نیستید و بخواهید به جایی  سفر کنید که مردم آن منطقه نمی توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند.


 در درجه اول خونسردی خود را حفظ کنید اگر تا حدودی زبان انگلیسی بلد باشید می توانید در ارتباط موفق شوید. ولی در تصمیم خود مسرانه باشید و سعی کنید از مسافرت و دیدن مکان های دیدنی لذت ببرید.


همیشه سعی کنید لبخند بزنید یکی از راه های  برقراری ارتباط با افراد می باشد، و اگر وقت برای رفتن به کلاس زبان را ندارید سعی کنید حداقل کلمات ضروری را یاد بگیرید و یا آنها را روی یک کاغذ بنویسید، و نیز تمام تلاشتان را بکنید شرایط آرامش خود را حفظ نمایید، وقتی دو نفر زبان همدیگر را متوجه نمی شوند، داشتن آرامش خیلی به شما کمک می کند تا راه ارتباطی پیدا کنید. 


می توانید از زبان بدن استفاده کنید و منظور خود را برسانید و یا از طریق کشیدن عکس به  خوبی منظور خود را به شخص متوجه کنی. اگر ادم خلاقی هستید پس تا حدودی می توانید مشکلات خود را حل کنید، اصلاً خجالت نکشید همیشه راهی پیدا می‌کنید داشتن جی پی اس و نقشه هم خیلی به شما می توانید در سفر کمک کند شما از روی جی پی اس می توانید مسیر را انتخاب کنید و اگر می توانید نقشه آف آنلاین داشته باشید. چون ممکن است  دسترسی به اینترنت نداشته باشید با داشتن آن و نشان دادن به افراد خارجی می توانید از آنها کمک بگیرید و استفاده از تجربه دیگران که قبلا به جاهای مختلف سفر کرده‌اند نیز به شما کمک می کند.

 


همیشه راهی برای رسیدن منظورتان هست اگر از راهی جواب نگرفتید راه های دیگر را امتحان کنید در بدترین شرایط نا امید نشوید، اعتماد به نفس خود را از دست ندهید، شما می توانید کارت هتلی که در آن سکونت پیدا کرده اید را همراه داشته باشید و از نگهبانان هتل بخواهید آدرس را برای شما بنویسند.

 

امیدوارم در سفرتان موفق باشید.


 آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو گیشا در دوره های فشرده زبان انگلیسی در خدمت شما زبان آموزان است.
02188245961

09054830184

هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.