آزمون پی تی ای و شرایط اخذ ویزای استرالیا

آزمون پی تی ای و ویزای استرالیا :

 برای گرفتن ویزای استرالیا شما حتما باید تسلط کامل به زبان انگلیسی داشته باشید، آزمون پی تی ای یکی از آزمون های تایید شده توسط  کشور استرالیا می باشد درخواست ویزای استرالیا ملزم گرفتن نمره بالا در آزمون پی تی ای  باشد. آزمون پی تی ای PTE در 4 مهارت اصلی خواندن، نوشتن ،صحبت کردن و گوش دادن خلاصه می شود. برای شرکت در آزمون پی تی ای می توانید وارد سایت پیرسون شوید و آنلاین ثبت نام کنید.

  • چرا آزمون پی تی ای PTE برای مهاجرت به استرالیا ؟ 

همانطور که می دانید یکی از راه های مهاجرت به استرالیا ازمون پی تی ای می باشد .آزمون پی تی ای PTE  در بیش از ۴۰ کشور در حال برگزاری می باشد، نتایج آزمون پی تی ای PTE در بسیاری از کشورها برای تحصیل و مهاجرت قابل قبول می باشد اگر شما به دنبال اقامت در استرالیا هستید امکان رفتن بدون مدرک زبان آیلتس را امکان پذیر نمی کند آزمون آیلتس IELTS آزمون بین المللی هست.

 نتیجه آزمون پی تی ای در بازه زمانی ۱ تا ۵ روز کاری اعلام می شود، اما  نتیجه آزمون ایلتس و تافل بین ده تا یک ماه اعلام می شود .

 علت دیگر آن سرعت عمل سیستم کامپیوتر می باشد .

آزمون پی تی ایکاملا عادلانه است و نمرات آن توسط برنامه کامپیوتری تصحیح  می شود. رزرو آزمون پی تی ای PTE بسیار آسان است و امکان آزمون ماک پی تی ای  وجود دارد، که هدف فقط تمرین کردن و آمادگی افراد می باشد. در آزمون پی تی ای  این امکان وجود دارد که شما چندین بار در این آزمون شرکت نمایید.

آزمون پی تی ای  همانند آزمون آیلتس از دو بخش جنرال و اکادمیک تشکیل شده است.
  آمادگی افراد برای آزمون پی تی ای 
 بسیار متفاوت است اگر افراد در زبان انگلیسی از سطح بالایی برخوردار باشند آزمون پی تی ای   برایشان بسیار راحت است ، و یا اگر انگلیسی ‌زبان باشند آزمون پی تی ای  برایشان آسان و پس از چند بار تمرین می توانند وارد آزمون پی تی ای شوند.
اشخاصی که برای نخستین بار در این آزمون
 شرکت می کنند شاید برایشان بسیار دشوار باشد.
 مدت زمان آزمون پی تی ای 
سه ساعت می باشد و افراد می‌توانند نتیجه خود را بدون پرداخت هزینه به موسسه و یا دانشگاه مقصد ارسال کنند. به علت نداشتن نمایندگی آزمون پی تی ای  در ایران برگزار نمی شود و باید به کشورهای همسایه سفر کنید . مدت اعتبار این آزمون دوسال می باشد . مدرک آیلتس  با نمره شش و مدرک آزمون پی تی ای  پنجاه می باشد .
 برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری کلاس های پی
 تی ای PTE  در آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید .

02188245961
09054830184

هدف ما آموزش همراه با لذت، شما ، زبان آموز  است.