کلاس آیلتس در غرب تهران

 

در ایران به خصوص تهران آموزشگاه های مختلفی در رابطه با آزمون آیلتس فعال هستند. آنچه دپارتمان آیلتس آموزشگاه کوکی را از بقیه آموزشگاه های فعال در حوضه آیلتس متمایز می کند را در مقاله زیر بخوانید. باکلاس آیلتس در غرب تهران همراه باشید.

کلاس آیلتس در غرب تهران :
آیلتس غول بزرگ زبان آموزان تقریبا معروف ترین و معتبر ترین آزمون بین المللی زبان انگلیسی است که برای مهاجرت یا پذیرش دانشگاه به آن نیاز دارید.
آزمون آیلتس در دو نوع آکادمیک و جنرال برگزار می شود، که آیلتس جنرال برای مهاجرت با ویزای سرمایه گذاری و همین طور نوع آکادمیک برای مهاجرت با ویزای دانشجویی یا پذیرش دانشگاه مورد نیاز است. فرمت آزمون آیلتس  به این صورت است که به چهار قسمت تقسیم می شود : صحبت کردن ، نوشتن ، خواندن وگوش کردن .

نکته جالب این است که قسمت صحبت کردن (speaking) شما می تواند تا هفت روز قبل یا تا هفت روز بعد از آزمون شما برگزار شود. زبان آموزانی که در کلاس آیلتس شرکت می کنند معمولا باید تا حد intermediate رسیده باشند.
نکته مهم دیگر این است که در آزمون آیلتس قبول شدن یا نشدن معنی ندارد چرا که این آزمون از 0 تا 9 نمره بندی می شود. و در صورت حضور شما نمره 1 به شما تعلق می گیرد، و با توجه به تعداد پاسخ های درست شما نمره بیشتری می گیرید،  پس هر کسی می تواند مدرک آیلتس را بگیرد، اما نکته مهم نمره آزمون شماست. در حالت عادی اصولا نمره 6 الی7 نمره های قابل قبول دانشگاه ها برای مهاجرت است.


در ایران به خصوص تهران آموزشگاه های مختلفی در رابطه با آزمون آیلتس فعال هستند.
اما آنچه دپارتمان آیلتس آموزشگاه کوکی را از بقیه آموزشگاه های فعال در حوزه آیلتس متمایز می کند به شرح زیر است :
1- تخصص دپارتمان آیلتس آموزشگاه زبان کوکی رایتینگ است همان مهارتی که تقریبا نقطه ضعف تمامی زبان آموزان و داوطلبان آزمون است که احتمالا از عدم توانایی مدرسین در آموزش این مهارت نشات می گیرد.
2- تمامی اساتید آیلتس آموزشگاه کوکی فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر ایران و خارج از کشور هستند که زبان انگلیسی و آموزش زبان را به عنوان رشته دانشگاهی خود آموخته اند. در کلاس های آیلتس آموزشگاه کوکی خدمت رسانی به زبان آموزان فقط محدود به زمان  کلاس نمی شود بلکه در فضای مجازی زبان آموزان می توانند به صورت شبانه روز با اساتید خود در ارتباط بوده و از نظرات آنها استفاده کنند. نکته قابل توجه دیگر این است که اساتید آیلتس آموزشگاه کوکی هر هفته جلسات بحث و گفتگوی آیلتس را تحت نظر استاد بهجتی برگزار می کنند و درباره تجربیات علمی و آموزشی خود به بحث و گفتگو می پردازند که باعث ارتقائ سطح کیفی تدریس هر کدام از مدرسان آیلتس آموزشگاه کوکی می شود. 

آموزشگاه کوکی نیز همچنین مجهز به تجهیزات آموزشی برای شرکت کنندگان آزمون آیلتس می باشد.  
سوپروایزرهای آیلتس آموزشگاه کوکی با ارائه برنامه ریزی های مدون آمادگی آزمون قدم به قدم همراه زبان آموزان هستند و تا زبان آموزان عزیز ما به نمره دلخواه خود دست نیابند دست کنار نمی کشند. دپارتمان آیلتس آموزشگاه کوکی همچنین از بهترین پیکره آیلتس بهره می برد  این پیکره داده توسط شخص استاد بهجتی و همچنین تیم تولید محتوای آزمون آیلتس آموزشگاه کوکی گردآوری شده است.                                                                              
این پیکره شامل 100 اسپیکینگ(speaking) بالای نمره 7 تمامی پارافریس های لیسنینگ و ریدینگ کتاب 1 تا 14 آیلتس، 100 رایتینگ Task2 و 100 رایتینگ Task 1 ،500 کلمه رایج در رایتینگ، پک گرامرها یا استفاده شده در رایتینگ های آزمون آیلتس و10 ها محتوای آموزشی دیگر که به صورت مولتی مدیا حاضر هستند در اختیار زبان آموزان و داوطلبان آزمون آیلتس آموزشگاه کوکی قرار می گیرد.
حال می خواهیم به ویژگی های متمایز دپارتمان آیلتس کوکی درهر 4 مهارت به صورت جزیی بپردازیم.
1- در قسمت speaking تمامی مدرسان دپارتمان آیلتس آموزشگاه کوکی دارای لهجه Native  یا  Native like آمریکایی هستند.

پیکره داده اطلاعاتی نکات مربوط به تلفظ که توسط تیم آیلتس کوکی گرد آوری شده است در اختیار زبان آموزان قرار داده می شود تا توانایی تلفظ و لهجه خود را نیز ارتقا دهند. مدرسین speaking آزمون آیلتس آموزشگاه کوکی تمامی موضوعات ممکن در speaking  آزمون را با داوطلبان آزمون تمرین می کنند ،که زبان آموزان بتوانند تقریبا در هر موضوعی حرف برای گفتن داشته باشند. در پیکره داده speaking  آموزشگاه کوکی پترن ها و الگوهای صحبت کردن،  اصطلاحات و Phrasal verb کاربردی و تکنیک های شروع جریان دادن و پایان صحبت ها به زبان آموزان آموزش داده می شود.


قسمت لیسینینگ یا گوش دادن :
متخصصان امر لیسینینگ یا شنیدار در دپارتمان آموزشگاه کوکی تفاوت های لهجه های آمریکایی، انگلیسی، اسکاتلندی و ایرلندی، همچنین استرالیا را به زبان آموزان آموزش می دهند،  تا تمامی لهجه های زبان انگلیسی را بشنوند،  بفهمند و درک کنند.
تکنیک های شناسایی لغات همسان موضوعات حواس پرت کن توانایی مدیریت زمان در قسمت های مختلف لیسینینگ، توجه به قسمت های مورد نظر و عبور کردن از قسمت های کم اهمیت و تمامی نکات مربوط به لیسینینگ آزمون آیلتس را آموزش می دهند.
مدرسین دپارتمان آموزشگاه کوکی در قسمت ریدینگ به زبان آموزان خود همه انواع سوال های این بخش را مثل true false not given، heading matching  و...معرفی کرده و آموزش می دهند.
پارافریس کردن و پیدا کردن اطلاعات در متن های طولانی نیز توسط مدرسین به زبان آموزان و داوطلبین آزمون آموزش داده می شود، دقت کنید در قسمت خواندن آزمون آیلتس هیچ خواندنی نداریم.
در قسمت آخر یا رایتینگ آزمون آیلتس تمامی نکات که برای یک نوشته خوب لازم است توسط دپارتمان آموزشگاه کوکی به زبان آموزان آموزش داده می شود.
نکاتی مثل :
1- گرامرهای استفاده شده در رایتینگ آزمون آیلتس مثل  tenses ها ،جملات  compound و complex استفاده از connectors  ها.
2- درک کامل از این لحاظ که آیا سوال :
Advantage disadvantage
Cause and effect 
3- لغات موضوعی ولغات ثابت، لغات موضوعی با توجه به موضوع رایتینگ تغییر می کند. برای مثال اگر رایتینگ یا نوشته شما درباره گرم شدن زمین یا globar warming باشد کلماتی خاص مربوط به آن موضوع را نیاز دارید. اما تعدادی از کلمات  معمولا در تمامی نوشته ها استفاده می شود مثلا اضافه شدن، کم شدن، منجر شدن، مردم، اگر چه،  پس ......
و در آخر شایان ذکر است که مهم ترین نکته برای مدرسین ما رضایت و لذت زبان آموزان ماست.

شاید از مقاله های زیر هم خوشتون بیاد 

پکیج ایلتس استاد شایان بهجتی

اموزش انلاین ایلتس

بهترین روش ها برای یادگیری لغت زبان انگلیسی

دوره ریشه شناسی لغات انگلیسی استاد شایان بهجتی