دپارتمان ترکی استانبولی

معرفی دپارتمان

دپارتمان زبان ترکی استانبولی آموزشگاه کوکی، برگزار کننده ی دوره های مکالمه محور، کتاب محور و آمادگی آزمون با توجه اهداف زبان آموزان می باشد.

کلاس های ترمیک مکالمه محور بدون کتاب

کلاس های ترمیک با رویکرد مکالمه با متد  YEDI IKLIM

کلاس های آمادگی آزمون تومر و TYS

کلاس های سوپر کوکی مکالمه  در سفر

کلاس های آموزش مجازی

چرا ترکی استانبولی :

-ترکی استانبولی زبان رسمی دو کشور ترکیه و قبرس می باشد .

-ترکی استانبولی زبان بومی کشور های ترکیه، بلاروس، مقدونیه، قبرس شمالی, یونان، جمهوری آذربایجان،کوزوو, رومانی، عراق و چین است .

-این زبان در پهنایی به وسعت 12 میلیون کیلومتر ، توسط 220 میلیون نفر در حال صحبت است .

ترکی استانبولی زبان مادری بیش از 83 هزار نفر در جهان است.

الفبای زبان ترکی استانبولی از حروف لاتین برگرفته شده است و این موضوع به یادگیری زبان آموزان کمک میکند .

از آن جایی که ترکیه از جمله کشورهایی ست که به عنوان کانال مهاجرت به سایر کشورها فعالیت میکند سیل مهاجران به این کشور افزایش چشمگیری داشته  و این موضوع  بر اهمیت یادگیری این زبان افزوده است .

چرا آموزشگاه کوکی؟

دپارتمان زبان ترکی آموزشگاه کوکی متشکل از اساتید با تجربه و دارای تحصیلات آکادمیک مرتبط می باشد. تمامی اساتید دپارتمان ترکی استانبولی آموزشگاه کوکی، دارای مدارک معتبر از دانشگاه ها و مراکز علمی تراز اول ترکیه می باشند و تدریس زبان ترکی را به عنوان حرفه ی تخصصی خود تلقی می کنند. همچنین، سوپروایزر دپارتمان ترکی، سرکار خانم رجبی، دارای مدرک گذران دوره تخصصی تدریس زبان ترکی به غیر ترکی زبانان را از سفارت ترکیه دارا هستند.

جذب اساتید ترکی استانبولی در موسسه زبان کوکی به صورت بسیار ظریف و دقیق انجام شده که باعث حفظ سطح کیفی دپارتمان ترکی می شود . علاوه بر ارزیابی سطح علمی اساتید که مرحله ی اول جذب استاد می باشد، روش و توانایی تدریس آن ها نیز مورد بررسی و آبزرو قرار مي گيرد. همچنین در کلاس هایTTC مخصوص زبان ترکی موسسه زبان کوکی، روش های تدریس نوین و در سطح بین المللی به اساتید عزیز آموزش داده می شود تا تمامی زبان آموزان به هدف آموزش همراه با لذت که چشم اندازه کوکی است، برسند. علاوه برآن، برنامه ي درسي تمامي اساتید تحت نظارت سوپروايزر دپارتمان ترکی استانبولی بوده و پايان هرجلسه بررسي هاي لازم صورت می گیرد .

نكته ي قابل توجه و حائز اهميت در آموزشگاه كوكي فعاليت بي دريغ پشتيبانان آموزشي زبان آموزان مي باشد . پشتيبانان با نگهداري تمام اطلاعات آموزشي زبان آموز و بررسي روند رشد زباني وي تاثير به سزايي در نتيجه ي اين يادگيري خواهند داشت. پشتیبانان آموزشی دپارتمان ترکی استانبولی، با تماس های هفتگی خود به زبان آموزان، در جریان رشد مهارت های زبانی زبان آموزان قرار گرفته تا کارامدترین حالت آموزش را برای زبان آموزان به ارمغان آورند.

چرا YEDI IKLIM

كتاب yedi iklim   نسل جديد و اصلاح شده ي كتاب هاي سفارت تركيه مي باشد . اين كتاب در مقايسه با رقيبان خود از جمله كتابHİTİT   از كيفيت بالاتري بهره مند است. دور بودن  محتواي كتاب از فضاي گرامر محوري باعث شده است  زبان آموزان با  اين كتاب ارتباط بيشتري برقرار كننند. ویژگی که این کتاب را از سایز کتاب ها متمایز می دارد، تاکید آن بر مهارت گفتاری و زیر مهارت تلفظ می باشد. این کتاب، همچنین، با ایجاد فضایی شاد و دوستانه در محیط شبیه ساز ترکیه، انگیزه ی زبان آموزان را افزایش داده و امر یادگیری را برای آنان لذت بخش می کند.

اين سري كتاب ها شامل ٦ كتاب در سطح هاي A1    تا  C2  مي باشد . زبان آموزان عزيز هر كتاب را در ٤ ترم ١٠ جلسه اي ميخوانند .  دوستاني كه علاقه مند به شركت در آزمون هاي TOMER و TYS  باشند  با اين پكيج مي توانند بهترين نمره را كسب كنند . اما دوستاني كه هدفشان از يادگيري اين زبان مكالمه اي بي نقص است، در سطح A2   به درجه ي خوبي از صحبت كردن، گوش دادن و حتي خواندن و نوشتن مي رسند .

روش سوپر كوكي مكالمه در سفر :

در اين دوره كه شامل ١٠ جلسه مي باشد ، با شبيه سازي محيط ، كلمات ، اصطلاحات و مكالمات مربوط به موقعيت هاي مختلف در كشور تركيه به زبان آموز اموزش داده می شود. اين دوره ها توريست محور بوده و براي آن دسته از افرادي كه سفرهاي متعددي به اين كشور دارند، طراحي شده است در شبيه سازي موقعيت هاي مورد نظر، پركاربردترين مكان ها و ملزومات مكالمه در نظر گرفته شده است تا لذت سفر بدون مترجم فقط در 10 جلسه میسر شود. برای مثال، تصور کنید که الان وارد ترکیه شدید. در ابتدا در موقعیت فرودگاه قرار می گیرید. سپس گرفتن تاکسی و اتوبوس، سپس رستوران و خرید و هتل و...

در این دوره خاص در هر جلسه به هر یک از این موقعیت ها پرداخته شده و تمام کلمات و اصطلاحات مربوط به این موقعیت ها آموزش داده می شود.

 

هدف ما آموزش به همراه لذت شما زبان آموزان است.

مقالات مرتبط