021-88245961
  • 021-88245961

کلاس بحث آزاد زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان کوکی شروع به برگزاری کلاس های صرفا مکالمه یا همان بحث آزاد ، با استاد شایان بهجتی کرده است.

استاد شایان بهجتی با رزومه ای درخشان ، عضو بنیاد نخبگان ایران می باشد و دانشجوی ارشد رشته ی آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه علامه طباطبایی است.

 

رویکرد کلاس بر روی مکالمه و به ویژه مکالمه آزاد بوده و سطح کلاس هم پیشرفته یا همان Advance می باشد. در این کلاس های پیشرفته ی آموزشگاه کوکی گیشا ، جو کلاس شدیدا دوستانه و صمیمانه بوده ، به طوری که در همان جلسه اول ، زبان آموز با فضای آموزشی انس گرفته و دیدگاه بهتری نسبت به آموزش انگلیسی پیدا می کند.

 

بعلاوه ، برخی از جلسات کلاس های ترمیک ، در فضای آزاد مانند کوه یا بوستان ها برگزار می شود تا لذت آموزش و یادگیری دو چندان گردد. لهجه غالب در کلاس های Free Discussion،  لهجه آمریکایی است و این لهجه با تلفظ صحیح صحبت می شود. هر جلسه آموزشی معادل 90 دقیقه بوده و در هر جلسه پیرامون موضوعی خاص صحبت می شود. تفاوت کلاس های بحث آزاد آموزشگاه کوکی با سایر آموزشگاه ها اینجاست که موضوعات بحث از قبل تعیین نمی شود تا زبان آموزان در همان جلسه ی کلاس شروع به صحبت و بحث می کنند. در حال حاضر این کلاس ها در روز های شنبه و چهارشنبه ، از ساعت 19 الی 20:30 برگزار می شود.

یکی از مزایای تدریس با مکالمه یا همان مکالمه آزاد ، یادگیری کاربرد جملات و اصطلاحات روزمره ی انگلیسی است. همانطور که می دانید، برای یک جمله انواع بیان های مختلف و همچنین کلمات و جملات هم خانواده در دسترس است و زبان آموزان آموزشگاه کوکی گیشا سعی دارند تا در طول کلاس از اصطلاحات و جملات متنوعی برای رساندن مفهوم مورد نظر خود استفاده کنند. استاد با تمرکز بیشتری روی این اصطلاحات استفاده شده و کلمات و عبارات مترادف سعی دارد تا همزمان با  روان صبحت کردن ، دامنه ی لغات و اصطلاحات زبان آموزان را نیز بالا برده تا واژگان انگلیسی هم تقویت شود.

اینجا می توانید نمونه ای از نحوه آشنایی و تدریس نمونه ای از اصطلاحات را تماشا کنید.

 

یکی دیگر از مزایای کلاس های بحث آزاد ، به اشتراک گذاری تفکرات مختلف و آشنا شدن با آنهاست. بدیهی است که هر انسانی طرز فکر خاص خودش را پیرامون موضوعی مشخص دارد. با بیان کردن این نقطه نظرات در کلاس های بحث آزاد (Free Discussion) و پرسیدن سوالات خود پیرامون موضوع در حال بحث ، زبان آموزان نه تنها زبان انگلیسی ، بلکه دیدگاه های مختلف را از یکدیگر می آموزند.

بعنوان یک مزیت دیگر برای کلاس های بحث آزاد آموزشگاه کوکی گیشا ، می توان به حس تعلق خاطر به کلاس و موضوع درس  داده شده اشاره کرد. یکی از بهترین امتیاز های Free Discussion ، کسب اعتماد به نفس زیاد برای حرف زدن و همچنین تعلق خاطر ، به گونه ای که اگر به هر دلیلی زبان آموز قادر به شرکت در یکی از جلسات کلاس های بحث آزاد نباشد، حس می کند موضوع مربوطه را از دست داده است. بسیاری از مردم هستند که از صحبت کردن در جمع هراس دارند. اتفاق جالبی که در کلاس های بحث آزاد آموزشگاه کوکی می افتد ، این است که زبان آموزان خود را به قدری در جو صمیمانه می بینند که با صحبت نکردن احساس می کنند خودشان چیزی را از دست داده اند.

 

مزیت دیگری که مختص آموزشگاه زبان کوکی گیشا می باشد ، این است که تعداد افراد و زبان آموزان داخل کلاس نه به حدی زیاد است که کنترل کلاس از دست استاد خارج شود یا به عبارت دیگر نوبت به همه نرسد تا مشارکت داشته باشند و نه آنقدر خلوت است تا کلاس خسته کننده و کم بازده باشد. همچنین سعی شده تا فضای کلاس با پوستر های چشم نواز و مرتبط با فضا ی آموزشی مزین گردد و همچنین چشم انداز زیبایی از خیابان گیشا وجود داشته باشد تا لذت زبان آموزی دو چندان شود.

 

 

هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.