021-88245961
  • 021-88245961

پنج استراتژی برای آزمون پی تی ای

پنج استراتژی برای مرور آزمون جنرال پی تی ای (PTE):
بی شک همه ی دانش آموزان و معلمان از اهمیت مرور در امتحانات داخلی و بین المللی نظیر آیلتس (IELTS) و پی تی ای (PTE) قبل از امتحان آگاهند. مرور پی تی ای (PTE) و جمع بندی آیلتس (IELTS) تنها به کمیت انجام آن بستگی ندارد، بلکه کیفیت آن مهمتر از مدت زمانی است که این کار را انجام می دهید. با این مقاله از دپارتمان پی تی ای (PTEآموزشگاه زبان کوکی گیشا واقع در منطقه دو تهران (محله های گیشا، امیراباد، ستارخان، شهرک غرب و سعادت آباد) همره باشید تا شیوه ی درست مرور و آماده سازی برای آزمون تافل، آیلتس و پی تی ای (PTE) را فرا بگیرید. 
 
 
1. بدانید که انتظار چه چیزی را خواهید داشت:
شما میتوانید در این صفحه راهنما و ریز عملکرد آزمون PTE (پی تی ای) را مشاهده کنید. این اطلاعات به شما دیدگاه واضحی از زبانی که انتظار میرود تا دانش آموزان در هر سطح استفاده کنند مشاهده می شود. شما میتوانید برای هر سطح از زبان انگلیسی، راهنمای امتحان جنرال PTE (پی تی ای) و همچنین نمونه سوالات جهت تمرینات بیشتر را دانلود کنید.
 
2. روی لغات هم معنی و خلاصه نویسی ها کار کنید:
معمولا در بخش های reading و listening، پاسخ ها ورژن هم معنی یا خلاصه شده ی سوالات هستند. کار کردن روی لغات هم معنی (synonym) و خلاصه نویسی (paraphrasing) در کلاس آیلتس یا دوره  PTE (پی تی ای) راه خوبی برای افزایش دایره لغات زبان آموز است و آنها را برای امتحان PTE (پی تی ای) یا آیلتس آماده می کند. در تست A1 انتظار میرود که دانش آموزان نمایش پایه ای از کلمات و عبارات ساده داشته باشند. هر چه سطح زبانی زبان آموزان پیشرفت کند، انتظار دامنه ی لغات و دستور زبان پیشرفته تر و گسترده تری از زبان آموز میرود. 
 
3. به ساختار جمله دقت کنید:
همزمان با کمک به زبان آموزان خود برای پیشرفت گرامر و دستور زبان، به ساختار کلی جمله هم نگاهی داشته باشید تا برای بخش writing، به خصوص بخش دوم آن کمک بزرگی برای شما باشد.همچنین لازم و ضروری  است تا زبان آموزان و داوطلبین PTE (پی تی ای) از لحاظ درستی و صحت و کامل بودن جمله، آنرا بررسی کنند.
 
4. لیستی از اشتباهات تهیه کنید:
همه ی ما میدانیم که زبان آموزان معمولا مرتکب اشتباهات زبانی، خواه تعمدی و خواه غیرعمدی می شوند، پس اینکار بسیار پسندیده است که هر دانش آموز را به طور مجزا با اشتباهاتش رو به رو نموده و در صورت امکان لیستی از آنها تهیه کنیم.هر زمان که زبان آموزان شما writing آیلتس را می نویسند و یا با گزینه های جای خالی روبرو میشوند، از آنها بخواهید تا اشتباهات معمول خود را بنویسند. اگر مجدد این اشتباهات را مرتکب شدند، به یادداشت های قبلی رجوع کرده و تصحیح کنند.
 
5. از تکنیک علامت زدن در حین مرور آزمون PTE (پی تی ایجنرال استفاده کنید:
در زبان آموزان خود عادت علامت زدن و خط کشیدن زیر نکات و عبارات مهم را نهادینه کنید. اینکار به آنها کمک می کند تا تنها به اطلاعات زبانی که نیاز دارند تمرکز کنند و در عین حال تشویقشان می کند تا به طور کاملا غریزی درمورد موضوع و واژگان فکر کنند.
 
 
هدف ما آموزش به همراه لذت شما زبان آموزان است.