09371179293
  • 09371179293

دوره های مکاتبات تجاری به زبان انگلیسی

دوره های مکاتبات تجاری به زبان انگلیسی محدوده منطقه دو
به دلیل تقاضای اکثریت زبان آموزان مبتنی بر برگزاری دوره های مکاتبات تجاری به زبان انگلیسی، موسسه زبان های خارجه کوکی واقع در منطقه دو تهران، محله های گیشا، سعادت آباد، شهرک غرب، ستارخان، امیرآباد و کارگر، اقدام به برگزاری کلاس مکاتبات تجاری و زبان تجارت به زبان انگلیسی کرده است. همانطور که مستحضر هستید، صنعت تجارت و مکاتبات تجاری در دنیای مدرن امروز، به هیچ عنوان به داخل شهر یا حتی داخل کشور محدود نمی شود و تبادلات و تجارت در مقیاس های جهانی انجام می شوند. برای این منظور، نخستین اقدام برای راه اندازی یک بیزینس موفق، حتی قبل از کسب اطلاعات در زمینه ی فعالیتی، دانستن زبان انگلیسی به شیوه ای اصولی و تخصصی است. زبان انگلیسی عمومی با زبان انگلیسی که به منظور شرکت در آزمون های بین المللی گوناگون مانند آیلتس ، تافل ، پی تی ای ، FCE و یا دوره های مکاتبات تجاری برگزار می شود، از لحاظ وجود کلمات و گرامر تخصصی متفاوت است. 


دوره های مکاتبات تجاری به زبان انگلیسی به دو صورت برگزار می گردد:

1. کلاس های خصوصی مکاتبات و زبان تجارت: این نوع کلاسها که در آن زبان آموز مستقیما با استاد مربوطه در تعامل بوده و با یکدیگر تبادل اطلاعات دارند، مختص داوطلبانی است که از لحاظ زمانی تحت فشار بوده و یا اینکه مایل هستند در کمترین زمان ممکن بیشترین و بهترین نتیجه را کسب کنند.

2. کلاس های ترمیک و گروهی مکاتبات تجاری: این نوع کلاس ها نیز برای آن دسته از زبان آموزانی است که استمرار را بر یادگیری در زمان کوتاه ترجیح می دهند. همچنین از دیگر مزیت کلاس گروهی زبان می توان به پرداختن هزینه ی کمتر نسبت به کلاس خصوصی زبان انگلیسی اشاره کرد. دوره های گروهی نسبت به دوره های خصوصی زبان نیاز به تمرین و همچنین مرور بیشتری در جهت یادگیری دارد.

 

منابعی که برای کلاسهای مکاتبات تجاری آموزشگاه زبان کوکی گیشا لازم است عبارتند از:
• کتاب focus on vocabulary که شامل لغات آکادمیک و کاربردی به منظور استفاده در نامه های اداری و قرارداد های درون سازمانی و برون سازمانی است.
• کتاب commercial correspondence که از اصلی ترین منابع جهت یادگیری نحوه تعامل تجاری به زبان انگلیسی است و توسط شخصی به نام Ashley تالیف شده است. هدف از تالیف این کتاب، کمک به داوطلبین برای نوشتن نامه های تجاری مانند فکس ها، ایمیل ها، گزارشات و فرم های گوناگون است. دانش آموزان به وسیله ی این کتاب که منبع آموزشی اصلی آموزشگاه زبان کوکی گیشا است، ساختار، ارائه، محتوا و چارچوب انواع مکاتبات تجاری را شناخته و به آنها اطلاعات و تمریناتی پیرامون هر بحث داده خواهد شد.
 
 
مزیت های رقابتی کلاس های زبان تجارت آموزشگاه زبان کوکی نسبت به سایر آموزشگاه های زبان به شرح زیر است:
• در پایان این دوره، دانش آموزان می توانند دانش های کسب شده از زمینه های گرامر زبان انگلیسی و لغات تجاری را در ارتباطات شفاهی و نوشتاری به کار ببندند.
• دانش آموزان قادر خواهند بود تا به هر دو شکل رسمی و غیر رسمی بنویسند و از دانش لغوی برای هر یک از این دو شکل نگارش بهره بگیرند.
• دانش پیشرفته ی استفاده از دستور زبان انگلیسی و همچنین لغات سطح بالا و مرتبط، به طور عمیق در وجود داوطلبان کلاس های مکاتبات تجاری نهادینه خواهد شد. 
• زبان آموز دوره های مکاتبات انگلیسی آموزشگاه کوکی گیشا پس از اتمام این دوره توانمند است تا استایل و روش نوشتن رسمی را از غیر رسمی تشخیص دهد و به اندازه کافی و به فرا خور سبک نوشته، لغات هم معنی نام ببرد.
• زبان آموز توانا خواهد بود تا نامه ای رسمی با چارچوب و شکل ظاهری مناسب نوشته و از همه نوع لغت و سبکی در آن استفاده کند.
 
هدف ما آموزش به همراه لذت شما زبان آموزان است.