09371179293
  • 09371179293

تفاوت کلاسهای خصوصی و عمومی

تفاوت کلاسهای خصوصی و عمومی زبان انگلیسی:

همان طور که می دانید راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف وجود دارد و همین قضیه برای یادگیری زبان انگلیسی هم صادق است.

دو راه برای اموزش زبان انگلیسی وجود دارد که بصورت عمومی و خصوصی در آموزشگاه زبان کوکی واقع در گیشا تدریس می شود.

در ادامه مطلب به معایب و مزایای کلاسهای زبان انگلیسی بصورت خصوصی و عمومی اشاره می کنیم.

 

مزایای دوره های آموزشی زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو گیشا به این صورت است که در کلاسهای گروهی نمی توان روی یک زبان آموز تمکز داشت سرعت کمتری در این کلاسها وجود دارد که بستگی به سرعت کلاس دارد بازدهی خوب ولی در زمان بیشتر توجه و تمرکز کامل سخت و تا حدی غیر ممکن است و کوچکترین مسئله باعث حواس پرتی می شود مدرس باید توجه و تدریس را  بین چند نفر تقسیم کند و از طرفی حس انگیزه زیادی برای زبان آموز بوجود بیاورد ،وقتی در رقابت بین  زبان آموزان قرار می گیرد.

در کلاسهای گروهی :

ارتباط نزدیک بین مدرس و زبان آموز وجود ندارد به این علت که مدرس بعد از این کلاس باید وارد کلاس بعدی بشود و امکان پاسخگویی به سوالات زبان آموزان وجود ندارد.

کلاسهای گروهی مقرون به صرفه هستند و بازبودن درب های مکالمه کارکردن روی AMERICAN ENGLISH FILEدرکلاسهای گروهی زمانبندی و ساعت کلاس تعیین بوده و قابل تغییر است.

کلاسهای خصوصی آموزشگاه زبان کوکی در منطقه دو گیشا:

در این کلاسها زبان آموزان برمبنای کارهای روزمره خود و تنظیم ساعاتی که می توانند برای اموزش زبان داشته باشد را می تواند مشخص کند امکان جابجایی کلاسها در صورت نداشتن شرایط فیزیکی و روحی وجود دارد.

در این کلاسها سرعت بیشتر (بستگی به سرعت فرد) :بازدهی بیشتر توجه صد در صد مدرس به زبان آموز ,رفع سوالات و داشتن زمان کافی برای پاسخ دادن به آنها,و وقت کافی برای شناخت زبان آموز و داشتن ارتباط نزدیک وجود دارد.

نتیجه گیری:هدف هردوکلاس خصوصی و ترمیک فراگیری هرچه بهتر زبان انگلیسی می باشد و انتخاب نوع کلاس بسته به نیاز زبان آموز و هدف او از خواندن زبان انگلیسی می باشد.

هدف ما آموزش,همراه با لذت زبان آموزان است.