021-88245961
  • 021-88245961

تفاوت کلاسهای خصوصی و عمومی

تفاوت کلاسهای خصوصی و عمومی زبان انگلیسی:

همان طور که میدانید راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف وجود داردو همین قضیه برای یادگیری زبان انگلیسی هم صادق است.

دو راه برای اموزش زبان انگلیسی وجود دارد که بصورت عمومی و خصوصی در آموزشگاه زبان کوکی واقع در گیشا تدریس می شود.

در ادامه مطلب به معایب و مزایای کلاسهای زبان انگلیسی بصورت خصوصی و عمومی اشاره میکنیم.

 

مزایای دوره های آموزشی زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو گیشا به این صورت است که در کلاسهای گروهی نمی توان روی یک زبان آموز تمکز داشت سرعت کمتری در این کلاسها وجود داردکه بستگی به سرعت کلاس داردبازدهی خوب ولی در زمان بیشتر توجه و تمرکز کامل سخت وتا حدی غیر ممکن است و کوچکترین مسئله باعث حواس پرتی می شود مدرس باید توجه و تدریسش بین چند نفر تقسیم بشه و از طرفی حس انگیزه زیادی رو برای زبان آموز بوجود میاره وقتی در رقابت بین  زبان آموزان قرار میگیره.

در کلاسهای گروهی :

ارتباط نزدیک بین مدرس و زبان آموز وجود ندارد به این علت که مدرس بعد از این کلاس باید وارد کلاس بعدی بشود و امکان پاسخگویی به سوالات زبان آموزان وجود ندارد.

کلاسهای گروهی مقرون به صرفه هستند و بازبودن درب های مکالمه کارکردن روی AMERICAN ENGLISH FILE

در کلاسهای گروهی زمانبندی و ساعت کلاس تعیین بوده و قابل تغییراست.

کلاسهای خصوصی آموزشگاه زبان کوکی در منطقه دو گیشا:

در این کلاسها زبان آموزان برمبنای کارهای روزمره خود و تنظیم ساعاتی که می توانند برای اموزش زبان داشته باشند را می توانند مشخص کنند امکان جابجایی کلاسها در صورت نداشتن شرایط فیزیکی و روحی وجود دارد.

در این کلاسها سرعت بیشتر (بستگی به سرعت فرد) :بازدهی بیشتر توجه صد در صد مدرس به زبان آموز ,رفع سوالات و داشتن زمان کافی برای پاسخ دادن به آنها,و وقت کافی برای شناخت زبان آموز و داشتن ارتباط نزدیک وجود دارد.

نتیجه گیری:هدف هردوکلاس خصوصی و ترمیک فراگیری هرچه بهتر زبان انگلیسی می باشدو انتخاب نوع کلاس بسته به نیاز زبان آموز و هدف اواز خواندن زبان انگلیسی می باشد.

هدف ماآموزش,همراه با لذت زبان آموزان است.