کلاسهای زبان ترکی استانبولی

کلاسهای زبان ترکی استانبولی

یادگیری زبان را به یک سرگرمی تبدیل کنید و هر روز راس یک ساعت مشخص  در هنگام صرف صبحانه یا در راه رفتن به دانشگاه یا محل کار یک موزیک ترکی استانبولی گوش دهید که این تکرار هر روز به صورت یک عادت روزانه می شود.

آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو گیشا  به چند صورت تدریس می شود:

1-دوره های گروهی فشرده ترکی استانبولی مختص زبان آموزانی است که قصد مهاجرت تحصیلی و کاری فوری به کشور ترکیه را دارند و وقت زیادی برای گذراندن دوره های گروهی ترکی استانبولی آموزشگاه زبان کوکی گیشا را ندارند. این دوره ها به این دسته از زبان آموزان زبان ترکی کمک می کند تا با روشی کاملا اصولی اما با صرف زمان بیشتر از سوی شخص زبان آموز، به زبان مقصد مسلط شده و در زمان کمتری آن را یاد بگیرند.

2-دوره یک روز در هفته ترکی استانبولی برای زبان آموزانی طراحی و برنامه ریزی شده است که به علت مشغله ی بالای کاری، قادر به برگزاری کلاس به صورت دو جلسه در هفته و یا بیشتر نیستند، پس چاره ای جز شرکت در کلاس های یک جلسه ی 90 دقیقه ای در هفته ندارند. همچنین دوره ی یک روز در هفته ی ترکی استانبولی برای عزیزانی که جهت مهاجرت و افزایش اطلاعات خود در زمینه ی زبان ترکی عجله و شتابی ندارند نیز به شدت توصیه می شود.

3-دوره های خصوصی ترکی استانبولی نیز برای کسانی است که به دنبال بازدهی بیشتر در کلاس های زبان هستند. همانطور که در مقالات گذشته خواندید، یکی از مزایای کلاس خصوصی بر کلاس ترمیک یا گروهی، بازدهی بیشتر کلاس های خصوصی زبان است. در کنار آن نیز، شما با ثبت نام در کلاس خصوصی زبان انگلیسی یا ترکی استانبولی، مختارید روز و ساعت کلاس را به شخصه تعیینمیکنید.

4-آموزش انلاین زبان ترکی استانبولی نیز برای آن دسته از داوطلبانی برگزار می شود که به دلایل مختلف، اعم از دوری مسافت، کسالت های خاص، مشغله کاری زیاد و غیره قادر به شرکت در کلاس های حضوری آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو تهران نیستند. این دسته از زبان آموزان می توانند با پرداخت اینترنتی وجه خود بصورت آنلاین، ازطریق نرم افزار های whatsapp و یا skype با استاد مربوطه که پس از ثبت نام شماره ی داوطلب به ایشان داده خواهد شد ، ارتباط برقرار کرده و جلسات خود را برگزار نمایند.

دوره های فشرده زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو گیشا:

1-تعداد زبان آموزان 5 تا 10نفر هستند.

2-بهترین متدهای آموزشی مطابق  استاندارد روز دنیا

3-برترین اساتید زبان ترکی

4-بازدهی زود و سریع

5-بازده زمانی کمتر از 6 ماه

 که توسط دپارتمان ترکی استانبولی آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو گیشا

 

چه افرادی نیاز به یادگیری زبان ترکی استانبولی دارند؟

1.برای تجارت و کار در استانبول را دارند

2-ادامه تحصیل ومهاجرت های کاری و تحصیلی و همچنین زندگی در استانبول را دارند.

3- افرادی که به عنوان توریست و لیدر از ایران به استانبول سفر می کنند.

4- خبرنگاران وتحلیل گران سیاسی.

 

دو روش برای یادگیری زبان ترکی استامبولی وجود دارد.

  1. یادگیری زبان به طور روز مره

این دوره برای کسانی مناسب است که بتوانند نیازهای روزمره خود را بدون حضور مترجم زبان برطرف کنند. این جلسات بصورت ترمیک و موضوعی برگزار شده و در هر جلسه، پیرامون موضوع خاصی صحبت می شود. به عنوان مثال برای کسانی که قصد مهاجرت و یا سفر کاری و تحصیلی فوری دارند، در این دوره ها مفاهیمی مثل خرید در رستوران ها، پاساژ های بزرگ، زبان مخصوص فرودگاه، نحوه ی صحیح معرفی خود به زبان ترکی استانبولی و چندین موضوع دیگر که همگی امر صحبت کردن به زبان ترکی استانبولی را تسهیل می کنند، پوشانده می شود.

2-برای مدرک(تومر ویوس و آیلتس)

مسافرت به کشور ترکیه برای تجارت تحصیل و زندگی شمارا مجاب می کند تا آموزش زبان ترکی استانبولی را فرا گیرید.

آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو گیشا بهترین گزینه برای شماست.

کلاسهای زبان ترکی استانبولی در ساعت ها و روزهای متفاوت برگزار می شود برای کسانی که علاقه مند به شرکت در دورههای فشرده و ترمیک زبان ترکی استانبولی هستند در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود.

 

هدف ما آموزش همراه با لذت شما، زبان آموزان است .