021-88245961
  • 021-88245961

آزمون آزمایشی آیلتس IELTS

 

آزمون آزمایشی آیلتسIELTS

آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه 2 :
یکی از راه های ارزیابی زبان آموزان  شرکت در آزمون آیلتسIELTS ماک می باشد که در این آزمون آیلتسIELTS ماک شما با سوالات مشابه و تمرین ها آشنا میشوید پاسخ سوالات را با هم مقایسه می کنید. زمانی که می خواهید برای هر قسمت بگذارید را بررسی می‌کند. این آزمونIELTS  ماک مهارت گوش دادن ،نوشتن ،خواندن رادر یک روز برگزار می کند ،مدت زمان هر بخش از آزمون آیلتس IELTSماک ۶۰ دقیقه میباشد. 
آموزشگاه زبان کوکی واقع در گیشا و دسترسی داشتن آسان  به محله های شهرک غرب ، سعادت آباد، امیرآباد، ستارخان ،کارگر و شهرآرا برگزار کننده کلاسهای آزمون آیلتسIELTS به صورت خصوصی و نیمه خصوصی جنرال و آکادمیک می باشد سوالات زیادی در مورد تعداد شرکت در آزمون آیلتس IELTS ماک می شود.


 دراین قسمت باید گفت در آزمون آیلتسIELTS  به علت سوالات قابل پیش بینی نشده می توان 3تا 5 بار در این آزمون آیلتس IELTS ماک شرکت کرد .با گذراندن این  آزمون می تونیم با شناخت و دید تازه‌ای برای بهبود مهارت خود در تمامی جوانب و آزمون ها پیدا کنیم. 
 آزمون آیلتس IELTS ماک یک آزمون شبیه سازی شده است که طرح سوالات تقریبا مشابه سوالات اصلی می باشد هزینه شرکت در آزمون آزمایشی کمتر از آزمون اصلی است. با شرکت در این آزمون آیلتس IELTS ماک شما می توانید اعتماد به نفس خود را بدست بیاوید با محیط آزمون آشنا شوید
نمره بندی آزمون آیلتس از ۰ تا ۹ می باشد که برای نمره قبولی در این آزمون سطح ۵ نمره متوسط نمره بسیار خوبی تلقی می شود.
بسیاری از دانشگاه‌های دنیا د از جمله کانادا ،انگلستان ،آمریکا امتحان آیلتس نمره بندی آزمون آیلتس از ۰ تا ۹ می باشد که برای نمره قبولی در این آزمون سطح ۵ نمره متوسط. نمره بسیار خوبی تلقی می شود
بسیاری از دانشگاه‌های کشورهای دیگه از جمله کانادا انگلستان آمریکا آزمون آیلتس IELTS رو قبول دارند چون یک آزمون بین المللی می باشد کسانی که می‌خواهند مهاجرت کنندو یا برای کار و تحصیل بروند باید نمره  7 دا قبول شوند.
سوالات  امتحان از قسمت لیسنینگ شروع می  شود و بعد رادینگ و بعد ا سوالات رایتینگ می رسید که قسمت اسپیکینگ در همان روز به شما اعلام خواهد شد.
• تیجه امتحان معمولا ظرف دو هفته اعلام خواهد شد.
مدت زمان اعتبارآزمون آیلتس IELTS دو سال است و بیشتر از دو سال هیچ اعتباری ندارد. 
آزمون آیلتس IELTS را به  صورت آنلاین از طریق کامپیوتر میتوانید ثبت‌نام کنید، روز زمان خود را مشخص کنیم و بعد. برای امتحان تشریف بیاریدرو قبول دارند و نمره ۷ فقط برای انگلستان. یکی از کسانی که می‌خواهند قصد مهاجرت داشته باشند برای کار و تحصیل باید حتما سطح بالایی از مقرر داشته باشند یعنی نمره ۷
در روز امتحان سوالات از قسمت لیسنینگ شروع میشه و بعد رادینگ وبعد سوالات  رایتینگ  به خاطر طولانی بودن و شاید خستگی امتحان قسمت اسپیکینگ  یک هفته قبل یا بعد برگزار می شود .
• نتیجه امتحان معمولا ظرف دو هفته اعلام خواهد شد.


مدت زمان اعتبار آزمون آیلتس IELTS معمولا دو سال است و بیشتر از دو سال در هیچ  کشوری اعتباری نخواهد داشت . 
• ثبت نام آزمون آِیلتس IELTS آماک به صورت آنلاین از طریق کامپیوتر انجام می شود،و شما روز و زمان خود را مشخص کنید.