021-88245961
  • 021-88245961

کلاس های آمادگی PTE

کلاس های  آمادگی PTE:
 آموزشگاه زبان کوکی واقع درمنطقه دو گیشا  مفتخر است با ارائه وبرگزاری کلاس های  آمادگی PTE و استفاده از بهترین متد های روز دنیا در خدمت شما زبان آموزان عزیز باشد.آزمون پی تی ایPTE آزمون بین المللی  است که برای کسانی که قصد ادامه تحصیل و یا مهاجرت به خارج از ایران مخصوصا در استرالیا دارند طراحی شده است. شما در هر سطحی که قرار دارد، می توانید در این آزمون شرکت نمایید آزمون پی تیPTE هم همانند آیلتسIELTS روی چهار مهارت اصلی اسپیکینگ ،لیسنینگ ،خواندن و نوشتن قرار گرفته است .


• این آزمون  بین المللی برای چه کسانی مناسب است ؟
 در بسیاری از دانشگاه  ها و کشورهای  جهان این آزمون  پی تی ای  PTEمعتبر است. 
آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا و دسترسی آسان به محله های ستارخان، شهرآرا ،شهرک غرب ،امیر آباد ،سعادت آباد وکارگر با برگزاری کلاسهای خصوصی و آنلاین و یا فشرده برای شما عزیزان و زبان اموزان به شما کمک میکند  تا به این سطح دلخواه برسید و با داشتن اساتید مجرب ،اساتیدی با رتبه ۸۸ پی تی ایPTE  و۷ سال سابقه تدریس ،نویسنده اولین کتاب پی تی ای  PTEدر ایران هستند .
زبان آموزانی که وارد آموزشگاه کوکی واقع در منطقه دو گیشا می شوند در ابتدا تعیین سطح می شوند. و سپس  وارد کلاس های پی تی  ای PTE که هدف از این کلاس ها  تقویت چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی است ، را می گذرانند.
•  در ساختار آزمون پی تی ایPTE  مواردی هست که به آنها اشاره می‌کنیم :
• نوشتن مقاله  
• خواندن با صدای بلند 
• دادن جواب های بله یا خیر
• تکرار یک جمله 
• تمامی مراحل آزمون پی تی ای   PTEازطریق کامپیوتر انجام می شود و هیچگونه نیروی انسانی دخالت ندارد ،اگر زبان آموزان احتیاج به دوره پیش نیاز داشته باشند در بین کلاس های  پی تی ای PTE پیش نیازتدریس می شود .در پایان هر دوره یک آزمون پی تی ای PTE  گرفته می شود، و اگر در یک زمینه ضعیف تر باشید ما به شما کمک خواهیم کرد تا نقاط ضعف برطرف شود.وهمچنین اگر شما هنوز  با دوره های پی تی ای PTE  آشنا نیستید می توانید از پی تی ای PTE ترمیک استفاده کنید. 


یکی از مزایای این آزمون پی تی ای PTE  در نتیجه آن است که در مدت5 روزکاری می آید واگر برای شما نمره دلخواه  مطلوب نبود می توانید مجددا ثبت نام کنید وسپس دوباره امتحان دهید. هیچ محدودیتی  برای تکرار این امتحان وجود ندارد .