021-88245961
  • 021-88245961

ازمون ماک پی تی ای

ازمون ماک پی تی ای PTEدر غرب تهران :

بهترین راه برای آماده شدن در آزمون پی تی ای  شرکت در آزمون ماک است که در تهران در بیشترین آموزشگاه های زبان قابل اجراست 

اگر می خواهید در آزمون پی تی ای PTE   موفق شوید و شکست نخورید و میزان آمادگی خود را بسنجید می توانید با ثبت نام  و شرکت در کلاس های حضوری و کلاس انلاین پی تی ای PTE آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو گیشا  خود را مورد امتحان قرار دهید.

همان طور که در جریان هستید آزمون پی تی ای PTE در ایران برگزار نمی شود و سیستم آزمون پی تی ای PTE   همانند آزمون تافل TOEFL  به صورت کامپیوتری برگزار می شود و در آزمون پی تی ای PTE   هیچ نیروی انسانی دخیل نمی باشد.

بهتر است قبل از سفر به کشورهای همسایه  و شرکت در آزمون پی تی ای PTE با نحوه سوالات کاملا مشابه و محیط آزمون پی تی ای PTE آشنا شوید. بسیاری از متقاضیان مهاجر به استرالیا از آزمون پی تی ای PTE به جای آیلتسIELTS  استفاده می کنند.

به طور کلی در صد موفقیت در آزمون پی تی ای PTE  به مراتب بالاتر از آیلتسIELTS  می باشد.

با شرکت درآزمون ماک پی تی ای PTE  شما می توانید 4 مهارت اصلی خود را مورد آزمایش قرار دهید،این مهارت ها شامل ، خواندن ، نوشتن،صحبت کردن و گوش دادن است.

شرکت در آزمون ماک پی تی ای  در واقع باعث نتیجه بهتر در شما می شود و می توانید نتیجه آزمون ماک پی تی ای حدس بزنید و برای آزمون پی تی ای PTE    اصلی به نمره بالاتری برسید.

در آزمون ماک پی تی ای PTE   برای هر قسمت یک زمان بندی دارید  و به شما فرصت داده می شود که در طی این زمان به سوالات پاسخ دهید.

شرکت در آزمون ماک پی تی ای PTE  آزمون ماک پی تی ای PTE   هیچ محدودیتی ندارد و از نظر هزینه نسبت به آزمون اصلی بسیار کمتر است.

مزیت آزمون پی تی ای PTEاین است که یک آزمون بین المللی است و همانند آیلتس و تافل بسیاری از کشورها نمره آن را قبول دارند.

جوابدهی آن بین 1 تا 48 ساعت داده می شود.

چون نیروی انسانی در آن بکار نرفته پس نمره دهی خوب می باشد.

برای آگاهی از نحوه برگزاری کلاس های آموزشگاه کوکی واقع در منطقه دو گیشا می توانید وارد سایتCOOKIE LANGUAGE   شده و یا با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

02188245961

09054830184

هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.