09371179293
  • 09371179293

آموزش آنلاین پی تی ای

ازمون پی تی ای که از مهم ترین راه های دستیابی به مهاجرت است نیاز به یادگیری توسط یک مختصص دارد یادگیری PTE به صورت آنلاین ساده است. ساده تر از مهارت های دیگر زبان و ساده تر از آزمون های دیگر مربوط به زبان انگلیسی می باشد.کلیک کنید تا بگویم چطورمیشود ؟ 


🔴 پی ‌تی ای آنلاین
 شاید با دوره های آموزش زبان آنلاین پی تی ای خیلی برخورد نکرده باشید اما باید بدانید که کلاس های آموزش پی تی ای آنلاین بسیار کاربردی و موثر می باشد آزمون پی تی ای  آزمونی تکنیک محور است و و با کلاس های آموزش آنلاین  pte  به راحتی می توان تکنیک های این آزمون را آموخت و با نحوه پاسخ به سوالات این آزمون آشنا شد.


🔴 روش ما در کوکی
 در آموزشگاه کوکی ما به معنای واقعی با داشتن
آموزش زبان آنلاین پی تی ای رایگان در جلسه اول، اطلاعاتی به شاگردان خود درباره ی فضای امتحانی و نحوه سوال و تکنیک و علم مورد نیاز شاگرد برای کسب نمره مطلوب را در اختیار وی قرار میدهیم.
دوره آموزش آنلاین پی تی ای در کوکی بسیار اثربخش است و زمان با ارزش شما کاملا به یادگیری نکات کلیدی پی تی ای میگذرد و در زمان کوتاهی شما با تمامی این تکنیک ها آشنا می شوید .


🔴 منابع آموزش پی تی ای
 در بعضی از سایت ها و منابع آموزش آنلاین پی تی ای رایگان تبلیغ می کنند و ممکن است تحت عنوان آموزش آنلاین پی تی ای رایگان تنها به شما اطلاعاتی مربوط به نکات کلی این آزمون بدهند اما آموزش آنلاین PTE مفهوم و تدریسی فراتر از آشنایی کلی با آن می باشد و همانطور که میدانید جزو آزمون های جدیدی می باشد که تمامی افراد مهارت آموزش آنلاین زبان انگلیسی پی تی ای را ندارد و و افراد کمی هستند که دوره آموزش  آنلاین پی تی ای برگزار می کنند. متاسفانه بعضی از مدرسان این آزمون را دست کم گرفته و از نکات ریز اما بسیار کلیدی این آزمون چشم پوشی می کنند.

 
🔴 تاثیر کلاس آنلاین پی تی ای 
آموزش زبان آنلاین پی تی ای از جمله آموزش های آنلاین مفید می باشد و تفاوت آن با کلاس حضوری بسیار ناچیز می باشد چرا که با یادگیری تکنیک ها در دوره آموزش آنلاین پی تی ای و تمرین بسیار تکنیک ها و کلید ها ، شما به راحتی می توانید به نمره مورد نظر خود دست یابید و موفق شوید. پس ترس و شک نسبت به کلاس آموزش پی تی ای آنلاین را کنار گذاشته و برای یک جلسه آن را امتحان کنید و این موجب می شود که با برنامه ی خود پیش رفته و تاثیر قابل توجه این کلاس را در دانش خود در علم آزمون پی تی ای به وضوح مشاهده  کنید. 


🔴محوریت آزمون پی تی ای
 پی تی ای (PTE) آزمونی است تمرین محور و با یادگیری تمامی نکات کلیدی و تکنیک های آن به شیوه درست میتوان بر آنها را به خوبی مسلط شد و با تمرین زیاد آنها را به صورت عملی در آزمون به کار برد و تفاوت بزرگی با آزمون آیلتس در این مسئله دارد و همین موضوع باعث افزایش طرفداران این آزمون می شود چرا که بیشتر از دانش محور بودن بر تسلط شما و همین طور هوش و تمرین شما بستگی دارد . منظور ما از هوش، دانستن تکنیک هایی است که قبل تر به آن اشاره شد .دستیابی به نمره مورد نیاز هدفی دور از دسترس نخواهد بود و این مسئله این آزمون را در کشورهای پیشرفته ای همچون استرالیا و کانادا و بعضی کشورها و دانشگاه های اروپایی پرطرفدار کرده و به همین سبب بر مقبولیت این آزمون روز به روز افزوده‌ میشود.

شاید مقاله های زیر براتون جالب باشه

راحت ترین روش های یادگیری لغات زبان انگلیسی 

یادگیری زبان انگلیسی به کمک فیلم (پارت دوم )

چگونه لیسنینگ خود را تقویت کنیم ؟

یادگیری زبان انگلیسی با گوش دادن به موسیقی

تشخیص نقش کلمات انگلیسی

برای مشاهده و دریافت جلسه اول اموزش انلاین پی تی ای اینجا کلیک کنید مطمئن باشید بعد از دیدن حتی یکی از ویدیو های اموزش انلاین پی تی ای استاد شایان بهجتی و اشنا شدن با نحوه تدریس ایشان ازمون پی تی ای با بهترین نمره در انتظار شماست.