کلاس مکالمه زبان انگلیسی

صحبت کردن به زبان دوم یکی از نکته های مثبت و موهبتی است که امروزه بعنوان یک ضرورت محسوب می شود. برای این منظور زبان آموزان به دنبال سریع ترین و در عین حال پر بازده ترین راه برای یادگیری مهارت های مختلف زبان انگلیسی هستند.
 
آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو تهران و داشتن دسترسی آسان به محله های (گیشا، امیر آباد، ستارخان، شهرک غرب، سعادت آباد و کارگر) با توجه به نیاز پایه ی زبان آموزان و ساختار زبان انگلیسی، اقدام به برگزاری کلاس بحث آزاد گیشا کرده است. از مزایای کلاس فری دیسکاشن (free discussion) این است که با قرار گیری شخص در محیطی که همگی انگلیسی زبان هستند و به زبان نخست صحبت نمی کنند، در معرض زبان انگلیسی قرار گرفته و راهی جز مکالمه زبان انگلیسی در این کلاس مکالمه زبان نخواهند داشت. تیم تولید محتوای آموزشگاه زبان کوکی منطقه دو تهران، در این مقاله به شما توضیح خواهد داد تا کلاس مکالمه زبان انگلیسی موسسه زبان کوکی گیشا تحت چه شرایطی در کلاس free discussion حرف اول را در منطقه 2 می زنند.
 
استراتژی و متدهای منترل کلاس مکالمه یا بحث آزاد به این منوال است:
1. ابتدا، منابع و موضوع آن جلسه ی آموزشی را با دقت بخوانید ترجیحا بیشتر از یکبار
2. به کارهایی که قرار است به زبان آموزان دیگر محول کنید فکر کنید. مهمترین نکته در هر موضوع چیست؟
نظر شما درباره ی ارتباط متن ها با یکدیگر چیست؟
چه سوالاتی راجع به هر موضوع پرسیده میشود؟
3. کلاس مکالمه زبان به گروه های کوچکتر و دو الی سه نفری تقسیم می شود تا زبان آموزان علاوه بر صحبت کردن در جمع بزرگ، مشورت و مکالمه به زبان انگلیسی در مقیاس کوچکتر را نیز فرا بگیرند. همچنین با این کار، یعنی صحبت کردن با افراد مختلف و طرز فکرهای متفاوت، افق های جدیدی به روی شما باز خواهد شد که ممکن است دیدتان را نسبت به برخی مسائل تغییر دهد.
4. محیط صمیمی و دوستانه ی موجود در کلاس بحث آزاد گیشا یکی از بارز ترین صفاتی است که به وجود آن عمیقا مفتخریم. اردوهای کوهستانی و داخل شهری، صرف وعده های غذایی، رفتن به رستوران و کافه برای یادگیری اصطلاحات پرکاربرد زبان انگلیسی، برگزاری مسابقات فوتبال، همه و همه از ویژگیهای کلاس های بحث آزاد آموزشگاه زبان کوکی منطقه دو تهران، دوره ای کاملا متفاوت و برحسب نیاز زبان آموزان است. 
5. دسترسی آسان و فوق العاده آموزشگاه کوکی، از آن جهت که در منطقه دو تهران و محله گیشا قرار گرفته است، بسیار سهل و آسان می باشد. همچنین ساکنین محله های سعادت آباد، امیرآباد، ستارخان، شهرک غرب و کارگر که به طور مستقیم با محله گیشا ارتباط دارند می توانند بدون هیچگونه دشواری به آموزشگاه مراجعه کنند. 
6. استاد شایان بهجتی، مدرس این دوره از کلاسهای بحث آزاد یا free discussion، کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی و عضو انجمن نخبگان می باشد. این امر بدین معناست که امر اداره و کنترل کلاس های بحث آزاد free discussion، پی تی ای (PTEآیلتس و تافل کاملا علمی و آکادمیک بوده و روش تدریس این کلاس ها به فرا خور فضای آکادمیک یا جنرال بودن، تفاوت دارد.
 
 
هدف ما آموزش به همراه لذت شما زبان آموزان است.