اقدامات قبل و پس از آزمون پی تی ای

کلاس پی تی ای (pte) غرب تهران:

آزمون پی تی ای (PTE)، آزمونی بین المللی و با رویکرد مهاجرت با هدف تحصیلی، کاری و غیره است که توسط نهاد بین المللی پیرسون (Pearson) برگزار شده و تمام عواید امتحان پی تی ای (PTE) نصیب این سازمان می گردد. موسسه ی زبان های خارجی کوکی واقع در منطقه دو تهران و محله های شهرک غرب، گیشا، سعادت آباد، امیر آباد، خیابان کارگر و ستارخان، چندی است که با بکار گیری متخصصان آزمون پی تی ای (PTE) اقدام به برگزاری و پشتیبانی از داوطلبین مایل به شرکت در این آزمون کرده است. این کار به چندین روش مختلف انجام می شود که عبارتند از:

  1. فروش پک ویژه ی کوکی: که در بخش فروش پک ویژه ی پی تی ای (PTE)  به تفصیل  چند و چون آن اشاره شده است، شامل کتاب تالیف شده توسط مدیریت آموزشگاه زبان کوکی گیشا از صفر تا صد آزمون است. در این کتاب، هر آنچه که لازم باشد تا داوطلب پی تی ای (PTE) از این آزمون بداند، شامل معرفی و نحوه ثبت نام آزمون ماک پی تی ای (PTE)، ساختار کلی و چارچوب آزمون و تفاوت پی تی ای (PTE) با آیلتس و تافل، نحوه ی نمره دهی در تست پی تی ای (PTE) و آمادگی های قبل و بعد از آزمون، نمونه کارنامه و انواع جوانب سوالات همراه با تمرین و استراتژی های پاسخگویی آمده است. با تهیه ی این مجموعه، این اطمینان را داشته باشید که شما به هیچ منبع دیگری برای آمادگی آزمون پی تی ای (PTE) نیاز نخواهید داشت و همین امر در از بین بردن سردرگمی شما برای شرکت در آزمون پی تی ای (PTE) بسیار موثر است.
  2. محتوای از پیش آماده شده توسط تیم تولید محتوای آموزشگاه کوکی شامل پاورپوینت های معرفی آزمون و همچنین فایل های صوتی برای آیتم های نیاز به صوت.

     

3. دوره های حضوری پی تی ای آموزشگاه کوکی گیشا: دپارتمان پی تی ای (PTE) آموزشگاه زبان کوکی گیشا به منظور آمادگی زبان آموزان با سطح intermediate و بالاتر، برنامه ریزی انفرادی کاملا علمی و بسته به زمان هر داوطلب ریخته است. دوره ی آموزش حضوری پی تی ای (PTE) آموزشگاه زبان کوکی در 14 الی 15 جلسه ی 90 دقیقه ای جمع بندی شده و درسنامه آن به داوطلبان ارائه خواهد شد.

4. دوره های غیرحضوری (مجازی) آموزش آزمون پی تی ای (PTE): موسسه زبان کوکی گیشا برای عزیزانی که مایل به شرکت در آزمون پی تی ای (PTE) هستند اما به هر دلیلی توانایی شرکت در کلاس های حضوری پی تی ای (PTE) را ندارند، دوره های غیر حضوری پی تی ای (PTE) فراهم ساخته است تا بدون در نظر گرفتن مسافت و با تمرکز تمام بر روی آزمون پی تی ای (PTE)، از سد این آزمون عبور کرده و نمره ی دلخواه خود را جهت مهاجرت و اخذ ویزا کسب کنند.

 

خوب است بدانید که آزمون پی تی ای (PTE) تنها به یادگیری تکنیک های امتحان و پیشروی از طریق template ها محدود نمی شود. می توان گفت اقدامات قبل و بعد از امتحان پی تی ای (PTE) بسیار مهمتر از خود آزمون پی تی ای (PTE) است. از آن جهت که اگر شما رزرو آزمون پی تی ای (PTE) خود را به درستی انجام ندهید و یا به عنوان مثال مطلع نباشید که بردن برخی از وسایل عادی روزمره مانند ساعت مچی و دستبند به جلسه ی امتحان ممنوع است، قطعا در پروسه ی امتحان به مشکلات بر خواهید خورد. همچنین علم بر اینکه چه مراحلی در مرکز آزمون پی تی ای (PTE) یا همان سنتر آزمون لازم است طی شود، بر سرعت کار شما افزوده و با اعتماد بنفس بالاتری وارد پروسه ی آزمون خواهید شد.

 

هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.