معرفی کلاسهای بحث آزاد

کلاسهای بحث آزاد free discussion چیست؟

زبان آموزان زیادی هستند که مدتهاست به کلاس زبان می روند اما نمی توانند به خوبی صحبت کنند. کلاس های بحث ازاد انگلیسی واقع درغرب تهران این امکان را دارد که درکنار کلاسهای خصوصی و گروهی از کلاسهای بحث آزادانگلیسی هم استفاده کنند که در این کلاسها در هرجلسه در مورد یک موضوع جدید با نشان دادن یک فیلم آموزشی زبان آموزان در رابطه با این موضوع شروع به صحبت می کنند.

این دوره مخصوص زبان آموزانی است که در دوره های پیشرفته قراردارند.

 

اطلاعاتی در مورد دوره های بحث آزاد free discussion

موسسه زبان کوکی واقع در منطقه دو گیشا برای ارتقاء بیشتر دانشجویان زبان انگلیسی در اموزشگاه دوره های بحث ازاد free discussion را بر گزار می کند که بازدهی این کلاسها به زبان اموزان کمک می کند تا مهارت  speakingو توانایی برقراری ارتباط با افراد دیگر را فراهم کنند.

موسسه زبان کوکی واقع در منطقه دو گیشا جزو بهترین آموزشگاه های منطقه دو که شامل ستارخان، شهرارا، امیراباد، کارگر و شهرک غرب که اقدام به برگزاری کلاسهای بحث آزاد زبان انگلیسی می کنند.

فواید برپاکردن کلاسهای بحث آزاد زبان انگلیسی

1-بهبود صحبت کردنspeakingو توانایی برقراری ارتباط با افراد دیگررافراهم می کند

2-به دست آوردن اعتماد به نفس بیشتر

3-ایجاد ارتباط با افراد جدید وجو دوستانه و صمیمانه

4-افزایش علاقه مندی به زبان انگلیسی

5-فرصت بیشتر برای صحبت کردن زبان انگلیسی

 

کلاسهای بحث آزاد free discussion :

برای ایجاد کیفیت کلاسها به صورت 5 الی 10 نفره تشکیل می شود.

دوره های بحث آزاد انگلیسی به صورت 10 جلسه 90 دقیقه ای در آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو گیشا برگزار می شود.

نکته:

درنظر داشته باشیم برای وارد شدن به کلاسهای بحث آزاد انگلیسی هر زمان در صورت داشتن ظرفیت می توانید وارد شوید چون در هر جلسه یک مبحث جدید مطرح می شود.

برای شرکت در کلاسهای بحث آزاد انگلیسی اول تعیین سطح رایگان توسط آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه دو گیشا با هماهنگی آموزشگاه انجام می شود.

 

برای استفاده مفید از کلاسهای بحث آزاد انگلیسی در هفته 2 الی 3 ساعت مطالعه لازم خواهد بود. اگر فکر می کنید کمتر از دو ساعت زمان برای مطالعه در هفته دارید، هیچ کلاسی برای شما مفید نخواهد بود.

درضمن این کلاسها به شما کمک می کند تا در آزمون تافل و آیلتس و آزمون پی تی ای (pte) که در آموزشگاه زبان انگلیسی کوکی واقع در منطقه غرب تهران تدریس می شود مهارت اسپیکینگ را بدست آورید.

 

 

هدف ما آموزش همراه با لذت شما زبان آموزان است.