کلاس های آمادگی PTE

کلاس های  آمادگی PTE:
 آموزشگاه زبان کوکی واقع درمنطقه دو گیشا  مفتخر است با ارائه و برگزاری کلاس های آمادگی PTE و استفاده از بهترین متد های روز دنیا در خدمت شما زبان آموزان عزیز می باشد. 

PTE یک آزمون بین المللی  است که برای کسانی که قصد ادامه تحصیل و یا مهاجرت به خارج از ایران مخصوصا در استرالیا دارند طراحی شده است. شما در هر سطحی که قرار دارید، می توانید در این آزمون شرکت نمایید آزمون پی تی ای PTE هم همانند آیلتسIELTS روی چهار مهارت اصلی اسپیکینگ ،لیسنینگ ، خواندن و نوشتن قرار گرفته است .


• این آزمون  بین المللی برای چه کسانی مناسب است ؟
 در بسیاری از دانشگاه ها و کشورهای جهان این آزمون  پی تی ای  PTE معتبر است. 
آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا و دسترسی آسان به محله های ستارخان، شهرآرا ،شهرک غرب ،امیر آباد ،سعادت آباد وکارگر با برگزاری کلاسهای خصوصی و آنلاین و یا فشرده برای شما عزیزان و زبان اموزان به شما کمک می کند تا به این سطح دلخواه برسید و با داشتن اساتید مجرب ،اساتیدی با رتبه ۸۸ پی تی ای PTE و۷ سال سابقه تدریس ،نویسنده اولین کتاب پی تی ای  PTE در ایران هستند .
زبان آموزانی که وارد آموزشگاه کوکی واقع در منطقه دو گیشا می شوند در ابتدا تعیین سطح می شوند. و سپس  وارد کلاس های پی تی  ای PTE که هدف از این کلاس ها  تقویت چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی است ، را می گذرانند.
•  در ساختار آزمون پی تی ای PTE  مواردی هست که به آنها اشاره می‌کنیم :
نوشتن مقاله  
• خواندن با صدای بلند 
• دادن جواب های بله یا خیر
• تکرار یک جمله 

• تمامی مراحل آزمون پی تی ای   PTE از طریق کامپیوتر انجام می شود و هیچگونه نیروی انسانی دخالت ندارد ،اگر زبان آموزان احتیاج به دوره پیش نیاز داشته باشند در بین کلاس های  پی تی ای PTE پیش نیازتدریس می شود .در پایان هر دوره یک آزمون پی تی ای PTE  گرفته می شود، و اگر در یک زمینه ضعیف تر باشید ما به شما کمک خواهیم کرد تا نقاط ضعف برطرف شود،و همچنین اگر شما هنوز  با دوره های پی تی ای PTE  آشنا نیستید می توانید از پی تی ای PTE ترمیک استفاده کنید. 


یکی از مزایای این آزمون پی تی ای PTE  در نتیجه آن است که در مدت 5 روزکاری می آید و اگر برای شما نمره دلخواه مطلوب نبود می توانید مجددا ثبت نام کنیدو سپس دوباره امتحان دهید.هیچ محدودیتی برای تکرار این امتحان وجود ندارد .

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری کلاس های پی تی ای PTE  در آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید .
02188245961
09054830184

هدف ما آموزش همراه با لذت، شما زبان آموز است.