ازمون ماک پی تی ای

 

ازمون ماک یا ازمون ازمایشی بهترین راه برای کسب کردن بهترین نمره در ازمون پی تی ای است. برای کسب اطلاعات بیشتر با اموزشگاه زبان کوکی همراه باشید. 

نمونه سوالات آزمون ماک پی تی ای :
همان طور که مستحضرهستید در آزمون پی تی ای به جای خواندن کتاب های سخت و طاقت فرسا،  تمرین نمونه سوالات بسیار حائز اهمیت است. اما چالش اکثر داوطلبان این آزمون پیدا کردن نمونه سوالات مناسب با درجه سختی مطابق با آزمون پی تی ای می باشد.
از این رو در این مقاله می خواهیم به یکی از بهترین سایت های فعال در ارتباط با سوالات مربوط به آزمون پی تی ای بپردازیم که می تواند داوطلبان را در مسیرهرچند سخت ولی لذت بخش پی تی ای همراهی کند.
www.pteutorials.com


در عکس بالا شما صفحه اصلی سایت pteutorials را می بینید، درنوار بالا قسمت های مختلف سایت را هست که به شما خدماتی از قبیل محتواها، آموزش، تمرین تست وهمچنین چک کردن نمره را در اختیارتون می گذاردکه مهمترین قسمت بحث practice tests هست که ما با این قسمت کار داریم.

پس از کلیک کردن در قسمت practice tests که با رنگ زرد نشان داده شده گزینه free sampele questions  برای شما فعال می شود.

 پس از کلیک بر روی گزینه free sampele questions به این صفحه بر می خورید که چهار مهارت اسپیکینگ، رایتینگ، ریدینگ و لیسینینگ را در اختیار شما قرار داده است.


برای مثال ما بر روی یکی از این آیتم ها که آیتم  read aloud است کلیک می کنیم.
سپس این صفحه برای ما باز می شود

در این قسمت ما یک متن داریم که قرار است این متن را با صدای بلند بخوانیم و سیستم کامپیوتری صدای ما را ضبط کند. همان طور که می بینید درقسمت پایین این تصویر زمانی به شما داده شده که آماده شویدو سپس recording  شروع می شود. همان طور که ملاحظه می فرمایید recording شما شروع شده و17 ثانیه از40 ثانیه شما باقی مانده است.


با کلیک بر هر یک از چهار مهارت در بالا سمت راست تصویر ملاحظه می کنید، می توانید به تک تک سوال ها و مهارت ها به همه آنها دسترسی داشته باشید، برای مثال ما بر روی مهارت لیسینینگ کلیک می کنیم.


در مثال دیگر خود به آیتم  describe image  ازمهارت اسپیکینگ توجه می کنیم،  با کلیک بر روی گزینه که در سمت راست پایین تصویر قرار دارد ما به بیش از 200 سوال describe image  دسترسی داریم که می توانیم هر کدام از آنها را انتخاب کنیم و خود را محک بزنیم.

همین طور می توانیم با کلیک در پایین سمت چپ تصویرکه answer می باشد به جواب های دسترسی پیدا کنید و جواب های خود را با جواب های سایت مقایسه کنید. این کار به ما همچنین ایده و انگیزه جواب دادن درست به سوال ها را می دهد.

نویسنده : استاد شایان بهجتی مدرس اموزشگاه زبان کوکی