رایج ترین اشتباهات در آزمون پی تی ای

رایج ترین اشتباهات در آزمون پی تی ای :
 افراد بسیاری هستند که در آزمون پی تی ای PTE تصور می کنند که صحبت کردن همان روان صحبت کردن می باشد. دلایل این اشتباه داشتن استرس زیاد و عصبی بودن آنها می تواند باشد، اما باید بتوانیم کاملا مسلط درپی تی ای PTE
 صحبت کنیم، تا امتیاز مورد نظر رو بگیریم. استفاده از کلمات در آزمون پی تی ای PTE بسیار مهم است چون در آزمون پی تی ای PTE را با دوست یا همسر خود صحبت نمی کنیم. بلکه در مورد توانایی فرد به لغات مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرد.


در قسمتی از آزمون به شما فرصت داده می شود که قبل از نوشتن جمله چند دقیقه به ان فکر کنید و از لغات داده شده مفهوم به دست آمده را بنویسید. 

 

در آزمون پی تی ای PTE باید از زبانی  استفاده شود که زبان عادی نباشد بلکه باید حتماً از زبان رسمی که مد نظر ارزیاب است استفاده کنید و بیشتر به دنبال جملات و ساختار باشید تا بتوانید امتیاز بیشتری بگیرید. در آزمون پی تی ای PTE  بیان یک جمله بدون توقف و مکث به شما کمک  زیادی می کند، باید خیلی طبیعی صحبت کنید و سعی کنید با خود تکرار کنید تا بتوانیم مسلط باشید.
بلند خواندن
 به شما کمک می کند و حتی می توانید صدای خود را با موبایل ضبط نمایید و آن را گوش کنیدو ببینید, نقاط ضعف خود را برطرف کنید.

 

می توانید در طول روز بین ۱۵ تا ۲۵ دقیقه اخبار انگلیسی گوش کنید در مورد چیزهای که به آنها علاقه دارید بخوانید که برای شما کسل  کننده نباشد در یک دفترچه جیبی لغات جدیدرا که می شنوید بنویسید، نوشتن به حافظه شما بسیار کمک می کند یا فیلم های کوتاه با زیرنویس انگلیسی تماشا کنید در مورد فیلمی که دیده اید با دوستان خود صحبت کنید با فرمت آزمون پی تی ای PTE آشنا شوید، در زمان داده شده سعی کنید دقت کنید اگر مکث زیاد داشته باشید میکروفون دیگر صدای شما را رکورد نمی کند واضح صحبت کنید. در نوشتن مقاله، سعی کنید بنویسید و بعد از نوشتن یک دقیقه پایانی را برای اصلاح بگذارید.

 

در تایپ کردن دقت نمایید چون تعیین کننده سیستم کامپیوتر هرگونه اشتباه تایپی را یک خطا در بخش هجی کردن حساب می شود سعی کنید در هنگام پاسخ دادن از کلمات قوی استفاده کنید.
 
آموزشگاه زبان کوکی واقع در منطقه ۲ گیشا در خدمت شما زبان آموزان عزیز می باشد.
 برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.  
02188245961
09054830184

 هدف ما آموزش همراه با لذت ،شما زبان آموزان است.