تشخیص نقش کلمات انگلیسی

آیا باید نقش کلمات که شامل ، صفت، اسم ، فعل ... را حفظ کنیم ؟ باید محل جای گذاری آنها را در جمله همیشه به خاطر بسپاریم یا قبل از صحبت کردن باید با توجه به جمله ای که می خواهیم بگوییم ، این کلمات را پیدا و جای گذاری کنیم ؟ با اموزشگاه زبان کوکی همراه باشید.

نقش کلمات در زبان انگلیسی

یکی از مسائلی که بسیاری از شاگردان با آن مواجه هستند و نمی دانند چگونه به حل این مشکل بپردازند نقش کلمات در جملات است،  و واقعا چطور باید نقش کلمات را تشخیص دهیم.
آیا باید نقش کلمات که شامل صفت، اسم ، فعل ... را حفظ کنیم ؟ باید محل جای گذاری آنها را در جمله همیشه به خاطر بسپاریم یا قبل از صحبت کردن باید با توجه به جمله ای که می خواهیم بگوییم ، این کلمات را پیدا و جای گذاری کنیم ؟
البته همه این موارد باید انجام شوند.

شاید از مقاله های زیر هم خوشتون بیاد 

پکیج ایلتس استاد شایان بهجتی

اموزش انلاین ایلتس

بهترین روش ها برای یادگیری لغت زبان انگلیسی

دوره ریشه شناسی لغات انگلیسی استاد شایان بهجتی

 اما به چه صورت ؟
در ابتدا باید بدانیم زمانی که شما انگلیسی صحبت می کنید و یا می نویسید نباید به کلمات و یا چیزهایی که می نویسید فکر کنید که سرعت نوشتن و صحبت کردن شما به صورت قابل توجهی پایین بیاید.


پس باید چه کاری انجام داد و به چه صورت ؟
1- شما باید  کتاب ها و مطالب زیادی را به انگلیسی بخوانید چرا که با این کار بعد از مدتی نه تنها انواع مختلف کلمه ، هم خانواده ها و اشکال مختلف کلمات را می آموزید بلکه محل جای گذاری آنها در ذهن شما شکل می گیرد، و به صورت ناخواسته در ذهن شما می نشیند و به صورت تدریجی متوجه این مسئله می شوید که تمامی کلمات را به درستی جای گذاری می کنید.
نه تنها مهارت خواندن، بلکه مهارت شنیداری نیز کمک زیادی  به شما می کند در زمانی که شما پادکست گوش می دهید یا فیلمی تماشا و یا حتی آهنگ گوش می کنید با انواع مختلفی از هم خانواده ها روبرو می شوید که به گوش شما آشنا می آید ولی شما معنی کامل آنها را شاید نمی دانید.

پس شما می دانید ریشه کلمه چیست واز چه فعلی تشکیل شده است، اما شما نمی دانید که نقش این کلمه دقیقا چی می باشد، اما در طول زمان در ذهن شما می نشیند که چه نوع کلمه ای و چه هم خانواده ای قبل یا بعد از کلمات، اسم ها و فعل ها می آید. زمانی که با تمرکز و آگاهی توجه کنید متوجه می شوید که این کلمه صفت ،اسم ،فعل وقید است .


در وب سایت های متفاوت می توانید تمرین هایی برای بالا بردن مهارت خود در این موضوع انجام دهید.
2 - وب سایت هایی هستند که از شما نقش کلمه را می خواهد یا با توجه به جمله شما باید نقش کلمه جای گذاری کنید.اما این نقش های کلمات بسیار و بسیار مهم می باشند چرا که نه تنها در صحبت مهارت و نوشتار شما را نشان می دهد و نه تنها در مهارت های گفتاری و نوشتاری در بسیاری از آزمون ها مهارت شما در انتخاب کردن، پیدا کردن  وتبدیل این نقش های کلمات آزموده می شود و شما با علم بر این نقش ها می توانید موفق شوید.
ملیکا پیغمبری مدرس زبان انگلیسی اموزشگاه زبان کوکی